Hajduszoboszlo
#1
Zakończenie sezonu po analizach synoptycznych wypadło w Hajduszoboszlo ? Przyjemnie 23 24 stopnie polska tradycyjna mowa na terenie ośrodka. Przede mną weekend. Może ktoś na miejscu?
Odpowiedz
#2
[Obrazek: c4b5efc40a75350bmed.jpg]
[Obrazek: 32342078f7eaecb8med.jpg]
I po sezonie  Zmieszany Flaga polska Flaga węgierska
Odpowiedz
#3
W Hajduszoboszlo otwarcie 29 maja
https://www.hungarospa.hu/hu/hungarospa-...trandfurdo
Odpowiedz
#4
Kilka razy byłem na Węgrzech a teraz w tym roku zrobiłem rezerwacje na sierpień :-)
Odpowiedz
#5
Hajduszo ruszyło...https://www.hungarospa.hu/pl/kamera-webowa-k-pielisko-lecznicze-czterogwiazdkowe/kapielisko-lecznicze
Odpowiedz
#6
Witam po długiej przerwie. W tym roku mamy w planach wyjazd na Węgry, wstępną rezerwacja zrobiona na Hajduszoboszlo?uwielbiam tam wracać. W Tym roku jedziemy w poszerzonym składzie bo z synkiem. Czy ktoś tu z obecnych wybiera się na węgierskie wakacje po tym cały koronawirusie? Cały czas bije się z myślami czy to dobry pomysł. Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
#7
(24-06-2020, 15:47)jolciaa171 napisał(a): Witam po długiej przerwie. W tym roku mamy w planach wyjazd na Węgry, wstępną rezerwacja zrobiona na Hajduszoboszlo?uwielbiam tam wracać. W Tym roku jedziemy w poszerzonym składzie bo z synkiem. Czy ktoś tu z obecnych wybiera się na węgierskie wakacje po tym cały koronawirusie? Cały czas bije się z myślami czy to dobry pomysł. Pozdrawiam serdecznie
Witaj Jolciu bo długiej przerwie Oczko oczywiście że to do pomysł spędzić urlop na Węgrzech. 
Ja osobiście się wybieram się początkiem sierpnia bo tak mi wypada urlop w tym roku ale jak dopisze szczęście i pogoda to może jeszcze w lipcu na 3 dni wyskoczę
Odpowiedz
#8
(24-06-2020, 18:12)wojti76 napisał(a):
(24-06-2020, 15:47)jolciaa171 napisał(a): Witam po długiej przerwie. W tym roku mamy w planach wyjazd na Węgry, wstępną rezerwacja zrobiona na Hajduszoboszlo?uwielbiam tam wracać. W Tym roku jedziemy w poszerzonym składzie bo z synkiem. Czy ktoś tu z obecnych wybiera się na węgierskie wakacje po tym cały koronawirusie? Cały czas bije się z myślami czy to dobry pomysł. Pozdrawiam serdecznie
Witaj Jolciu bo długiej przerwie Oczko oczywiście że to do pomysł spędzić urlop na Węgrzech. 
Ja osobiście się wybieram się początkiem sierpnia bo tak mi wypada urlop w tym roku ale jak dopisze szczęście i pogoda to może jeszcze w lipcu na 3 dni wyskoczę

My mamy rezerwacje na 1-8 sierpnia  na bukinie Uśmiech też za mną chodzi jakiś krótki wypad w lipcu ale nie zdażę ogarnać dowodu dla mnie i synka ;/ Rozmarzyłam się Uśmiech
Odpowiedz
#9
(24-06-2020, 15:47)jolciaa171 napisał(a): Witam po długiej przerwie. W tym roku mamy w planach wyjazd na Węgry, wstępną rezerwacja zrobiona na Hajduszoboszlo?uwielbiam tam wracać. W Tym roku jedziemy w poszerzonym składzie bo z synkiem. Czy ktoś tu z obecnych wybiera się na węgierskie wakacje po tym cały koronawirusie? Cały czas bije się z myślami czy to dobry pomysł. Pozdrawiam serdecznie
 Witam ja tez się wybieram z rodzinką i znajomymi od 4-9 sierpniaUśmiech

Mam nadzieje, że będzie wszystko w porządku i uda sie nam pojechać i wypocząćUśmiech

Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
jolciaa171 napisał(a):Witam po długiej przerwie. W tym roku mamy w planach wyjazd na Węgry, wstępną rezerwacja zrobiona na Hajduszoboszlo?uwielbiam tam wracać. W Tym roku jedziemy w poszerzonym składzie bo z synkiem. Czy ktoś tu z obecnych wybiera się na węgierskie wakacje po tym cały koronawirusie? Cały czas bije się z myślami czy to dobry pomysł. Pozdrawiam serdecznie

Jak pisałem już na innym wątku, byłem właśnie tydzień w Sarvarze, też zastanawialiśmy się w zasadzie do ostatniej chwili nad wyjazdem - główna obawa dotyczyła tego, co będzie jak się nagle sytuacja epidemiologiczna pogorszy i np. nagle pozamykają granicę Dodgy  (wyjeżdżaliśmy z Polski 27 czerwca) - z naszego punktu widzenia była to jednak słuszna decyzja, Oczko , w porównaniu do lat ubiegłych (byliśmy na Węgrzech regularnie w latach 2013-2017) i praktycznie w każdej części kraju - liczba turystów, przynajmniej na ten moment - była symboliczna. Co znamienne w basenach leczniczych nie było też praktycznie seniorów - czyli jednak obawa o życie i zdrowie w tej grupie wiekowej jest. W Sarvarze praktycznie sami Węgrzy, nie było tłoczno, pojedyncze auta z Czech i Austrii, a sporo tu zawsze też było ludzi z Bałkanów czy Polaków (kraje spoza UE zdaje się, że cały czas objęte są kwarantanną), a polskich blach poza naszymi nie widziałem Szeroki uśmiech  - podobnie zresztą było na kempingu w Dolomitach, gdzie spędzaliśmy pierwszy tydzień urlopu.
Na chwile obecną maseczki (lub inna część garderoby) obowiązują wyłącznie w sklepach i chyba w komunikacji publicznej (nie korzystałem), liczba nowych zachorowań jest minimalna - wahała się w czasie naszego pobytu od zera do kilku - ale pewnie trzeba śledzić sytuację na bieżąco.
Z perspektywy lat i wyjazdów nie wiem, czy wybrałbym Hajdu na wyjazd z maluchem w dobie epidemii - rozważałbym chyba bardziej kameralne miejsce, ale zaznaczę, że my zaczynaliśmy przygodę pt. Węgry z dziećmi (synowie mieli 1,5 i 3,5 roku) właśnie od Hajduszoboszlo Oczko 
 
pozdrawiam i życzę udanego wyjazdu
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 742,659 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,299 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 166,770 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,647 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości