Hajduszoboszlo 23-28 lipca 2016
#1
Witam, proszę mi powiedzieć, czy w w/w terminie można znaleźć nocleg na miejscu, najlepiej gdzieś blisko Hungarospa? Jedzie nas grupa 6 osób.
Odpowiedz
#2
Witaj śmialo można jechać i szukać na miejscu wiele razy tak robiłem a znam takich co do Hajduszoboszlo jezdzą od 20 lat i zawsze w ciemno
Odpowiedz
#3
dzięki, boje sie też, że język może być barierą. Mam nadzieję, że się uda coś w mairę fajnego znaleźćUśmiech
Odpowiedz
#4
(13-07-2016, 9:17)drake126 napisał(a): dzięki, boje sie też, że język może być barierą. Mam nadzieję, że się uda coś w mairę fajnego znaleźćUśmiech

Nie masz się czego bać dużo mieszkańców Hajduszoboszlo zna język Polski w stopniu potrzebnym do wynajęcia noclegu Uśmiech a jeśli trafisz akurat na taką osobę co nie zna to wtedy kartka długopis i kalendarz wystarczą do załatwienia sprawy Oczko
Odpowiedz
#5
Dzięki wielki, uspokoiłeś mnieUśmiech
Odpowiedz
#6
a ja pozwolę sobie nie do końca się z tym zgodzić... przy większej liczbie osób jest dość ciężko z noclegiem - w tamtym roku znajomi dojechali do nas w 8 osób i niestety znalezienie noclegu zajęło nam bardzo dużo czasu... albo wszystko zajęte albo mają coś dla 2 osób z możliwością dostawki, a żeby znaleźć coś gdzie mogli pomieścić się razem niestety.. przeszliśmy prawie wszystkie domki po drodze i po ok. 4 h latania w upale i dzwonienia do każdego apartamentu po drodze udało nam się znaleźć "coś" - trochę dalej od basenów ale ważne , że było - nie przystosowane do takiej ilości osób ponieważ apartament miał 2 małe pokoje więc złączyli łóżka i dali radę jakoś Szeroki uśmiech tak samo 2 lata temu, ok. 1 w nocy słyszymy dzwonek do bramki - grupa Polaków szukająca nocleg, przyjechali w większej liczbie osób i nie mogli nic znaleźć, kilka dni później spotkaliśmy 2 rodziny z małymi dziećmi, którzy noc spędzili w aucie ponieważ nie udało im się nic znaleźć bo albo zajęte albo są miejsca ale nie dla tylu osób. Kiedyś z noclegiem nie było problemów, teraz bym się jednak nie porywała w szczycie sezonu na jazdę w ciemno w większej grupie Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 742,612 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,299 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,643 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 166,761 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości