Identyfikacja - rozpoznaj innych forumowiczów na Węgrzech!
#1
Mój wpis jest zainspirowany wpisem Kolegi Leoon z zupełnie innego wątku:

"Widząc ilu jest chętnych do odwiedzenia tego miejsca - może zrobimy sobie w tym czasie jakiś zmywalny tatuaż nawiązujący do forum w celu identyfikacji"

Nasze Forum rozwija się (tutaj ukłon dla fvg) w dynamicznym tempie i jest coraz więcej użytkowników.
A może rzeczywiście czas na jakąś naszą identyfikację, szczególnie "w terenie", czyli na ziemi węgierskiej. Podejrzewam, że mogliśmy być na przykład na basenach jednocześnie z innymi Forumowiczami i nawet o tym nie wiedzieliśmy.
Pomysł ze zmywalnym tatuażem jest jednym z możliwych, ewentualnie jakaś nalepka do przylepienia w widocznym miejscu (na przykład na torbie).
A może pomyślimy o forumowej czapeczce (lub daszku przeciwsłonecznym), czy koszulce (to chyba słabszy pomysł, bo raz - każdy lubi chodzić w czymś innym, dwa - na basenach chodzi się raczej bez koszulki).

Oczywiście wszystko sprowadza się do kosztów, tym bardziej na zasadzie - im mniejsza pula, tym drożej za jedną sztukę. To tylko pomysł, może do podyskutowania na Forum.
Odpowiedz
#2
No i żeby jeszcze ten gadżet zapewniał 15% zniżki na bilety... Oczko
Odpowiedz
#3
(17-03-2014, 21:53)eplus napisał(a): No i żeby jeszcze ten gadżet zapewniał 15% zniżki na bilety... Oczko

To nie jest takie nierealne w jakiejś przyszłości zakładając, że kąpieliska węgierskie wiedzą o potencjale polskich turystów, a coraz więcej osób szuka informacji na temat basenów na Forum ...
Odpowiedz
#4
I kto by pomyślał, że ziarenko zacznie kiełkować.
Wydaje mi się, że pomysł do rozważenia. Oczywiście z tym tatuażem to tylko taka spontaniczna propozycja, gdyż jak żauważyłem sporo Węgrów jest wytatuowanych (co mi akurat się niezbyt podoba, ale jest to tylko moje zdanie i nie chcę nikomu nic narzucać)
Myslę, że najprościej i najtaniej obmyśleć fajne naklejki łatwo kojarzące się z forum i oznaczenie nimi swoich pojazdów czy toreb. Takie naklejki możemy zostawić w miejscach gdzie przebywamy i zapewne z czasem jak nie my to może nasze dzieci,mogą dzięki temu otrzymać jakieś zniżki klubowe.
Więc do dzieła i czekamy na propozycje !
(zamawiam w ciemno z 50 sztuk takich nalepek)
Odpowiedz
#5
Jeśli chodzi o naklejki, to póki co można zrobić jakieś wariacje tego logo:

[Obrazek: logo.png]

Co sądzicie na ten temat?
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#6
DOBRE!
Można byłoby dołożyć jeszcze jakiś Polski akcent, flagęFlaga polska lub coś podobnego. Dałbym również napisy w dwóch językach, aby nas lepiej na miejscu identyfikowali.
Odpowiedz
#7
Faktycznie by się przydało. Pomyślę nad tym Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#8
Aha, no i jeszcze: gdzie najlepiej drukować takie naklejki? Może ktoś ma doświadczenia jakieś w tym temacie?
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#9
(18-03-2014, 21:43)Leoon napisał(a): DOBRE!
Można byłoby dołożyć jeszcze jakiś Polski akcent, flagęFlaga polska lub coś podobnego. Dałbym również napisy w dwóch językach, aby nas lepiej na miejscu identyfikowali.

Bardzo słuszne uwagi.
Przyjmując, że logo generalnie jest rzeczywiście przyda się napis po węgiersku i najlepiej dwie małe flagi - polska i węgierska. Dobrze też aby był adres www. bo to pozwala na najszybsze znalezienie nas.
Ja nie mam do tego talentu, ale albo można wykorzystać miejsce na literami
O R U M
ale żeby nie "zapchać" widoku chyba lepiej dać to pod spodem, bo wtedy zrównoważy proporcje z tą tzw. "blachą" czyli pustym miejscem w prawej górnej części, które jest trochę duże.

Trzeba się też zastanowić nad wielkością tych nalepek. Wiadomo, że na przykład na samochód muszą być większe, a na torbę mniejsze.

Ja zlecałem takie rzeczy, ale kilka lat temu, więc muszę ewentualnie odświeżyć adresy, aby dowiedzieć się coś w sprawie kosztów.
Odpowiedz
#10
Tatuaży mam sporo, ale miejsce na niewielkie logo jeszcze się znajdzieOczko)
Chyba was trochę poniosło, ale życzę szczęścia.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycje zmian, pomysły na rozwój forum fvg 104 92,855 10-11-2023, 12:06
Ostatni post: au-iv-385223
  [PORADNIK] Jak wstawić obrazek na forum? fvg 32 84,269 05-11-2023, 21:28
Ostatni post: ex-komar
  zwiększenie limitu miejsca na pocztę eplus 10 6,575 13-08-2018, 21:21
Ostatni post: Marek1953
  liczba postów na stronie eplus 2 4,473 18-01-2016, 10:31
Ostatni post: eplus
  [PORADNIK] Węgierskie znaki na klawiaturze komputera moziba 42 66,372 14-02-2015, 13:40
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości