Identyfikacja - rozpoznaj innych forumowiczów na Węgrzech!
#11
Cześć !

proponuję flagę Polski po prawej stronie, Węgier po lewej a w środku.Uśmiech

[Obrazek: logo.png]
Odpowiedz
#12
(19-03-2014, 9:58)Tiresias napisał(a): Tatuaży mam sporo, ale miejsce na niewielkie logo jeszcze się znajdzieOczko

Raczej będą te naklejki Uśmiech Na profilu forum na Facebooku zaproponowano też czapeczki chroniące od słońca...
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#13
[Obrazek: 9zm06p.jpg]

może coś w tym stylu ?
Odpowiedz
#14
Proszę spojrzeć:
http://www.fanklub-niewiadowek.com/forum...m.php?f=26
Dla nieznających tematu wydawać by się mogło, że jest to znikoma grupa wielbicieli tych przyczep, natomiast działają bardzo prężnie i ile różnych gadżetów rozprowadzają.
A nasze forum co ? Nawet do naklejek za stosunkowo parę groszych niema chętnych.
/Nawet nie chcę podawac adresów do innych forum związanych z turystyką i odpoczynkiem bo wstyd./
Odpowiedz
#15
Myślę, że to bardzo ciekawy pomysł z tymi naklejkami nawet Uśmiech chociaż pomysł jaki padł na FB odnośnie smyczy też jest interesujący
Odpowiedz
#16
(01-04-2014, 13:34)Leoon napisał(a): (...)
Dla nieznających tematu wydawać by się mogło, że jest to znikoma grupa wielbicieli tych przyczep, natomiast działają bardzo prężnie i ile różnych gadżetów rozprowadzają.
A nasze forum co ? Nawet do naklejek za stosunkowo parę groszych niema chętnych.
/Nawet nie chcę podawac adresów do innych forum związanych z turystyką i odpoczynkiem bo wstyd./

Myślę, że to trochę nie tak.
Sam piszesz o rozprowadzaniu różnych gadżetów, czyli podejrzewam, że wiąże się to z zarobkiem związanym z tymi gadżetami (wiadomo, że zamówienie różnych, czyli kilku rodzajów, to jednak koszt), tymczasem ja zrozumiałem, że nasz pomysł był bardziej na zasadzie "non profit". Tym bardziej, że powiedzmy szczerze iż na razie Oczko grono hungarofilskie jest stosunkowo nieliczne (by nie rzec nieco megalomańsko - elitarne) na przykład w stosunku do miłośników caravaningu. A jeśli nawet - jak piszesz - grono fanów przyczep niewiadowskich jest nieliczne, to w naturalny sposób organizując różne zjazdy, zloty, wspólne campingi, itp. łatwiej rozprowadzać wszelkie gadżety. My jesteśmy - powtórzę kolejny raz "na razie" - gronem spotykającym się wirtualnie na tymże Forum, co w naturalny sposób ogranicza mówiąc wprost i handlowo "popyt" na gadżety w stosunku do spotykających się w realu miłośników przyczep.

Oczywiście zrobienie naklejki będącej miłą pamiątką, nie wymaga wielkich kosztów, ale nie wiem, czy nie lepsza byłaby inna droga o której już wspomniano w tym wątku. Na przykład nawiązanie kontaktu z jednym z kąpielisk na zasadzie jakiegoś niewielkiego rabatu na bilet wejściowy przy posiadaniu znaku forumowego. Gdy przeglądam, w ostatnich tygodniach dość często, strony węgierskich kąpielisk, to widać, że część z nich chce przyciągnąć polskich gości.
Niezależnie od czystej i bezinteresownej miłości do Węgier (mam wrażenie, że większość obecnych Forumowiczów to ten gatunek Język ) tego typu powiązanie może poszerzyć grono miłośników Węgier o osoby, które teraz tylko po prostu jeżdżą na baseny, a może w przyszłości polubią szerzej rozumianą kulturę węgierską. Mam zawodowo kontakt z takimi swego rodzaju klubami (chociaż zupełnie nie związanymi tematycznie z Węgrami, ani nawet turystyką) i wiem, że ludzie lubią w czymś takim uczestniczyć.
W tym wypadku rozpoczynanie od wytworzenia gadżetów może okazać się przedwczesne, bo na przykład w grę wejdzie dołożenie akcentu związanego z kąpieliskiem. Ja wiem, że wchodzimy już wtedy w jakieś działania marketingowe, ale ... świat chyba w tym kierunku zmierza Uśmiech

Oczywiście to tylko jeden z pomysłów, nie twierdzę, że najlepszy.

@Cytryna - pomysł smyczy też ciekawy, ale jednak myślę, że nalepki, tym bardziej jeśli byłyby dostępne w różnej wielkości jest bardziej uniwersalny.
Odpowiedz
#17
W całości się zgadzam z przedmówcą jeśli chodzi o sesns rozprowadzania np. naklejek.
Mam jednak prośbę , nie odbierajcie mojej propozycji jako ochoty do zrobienia na tym biznesu. Mam zupełnie inny zawód i póki co nie myśle o zmianie. Nigdzie nie proponowałem, że to ja będę wytwarzał, rozprowadzał i zarabiał na tym.
Do zobaczenia u południowych sąsiadów,może jednak bez tych pomocy uda się nam tam kiedyś przypadkowo spotkać - nie wirtualnieWino
Odpowiedz
#18
(02-04-2014, 14:53)Leoon napisał(a): (...)
Mam jednak prośbę , nie odbierajcie mojej propozycji jako ochoty do zrobienia na tym biznesu. Mam zupełnie inny zawód i póki co nie myśle o zmianie. Nigdzie nie proponowałem, że to ja będę wytwarzał, rozprowadzał i zarabiał na tym.
(...)

Jeśli tak zrozumiałeś moje wpisy w tym temacie, to przepraszam, ale nie to miałem na myśli. Chociaż traktuję Cię trochę jako "Ojca Założyciela" Język tego tematu, bo Twoja sugestia (pół żartem, pół serio) mnie z kolei zainspirowała do rozpoczęcia wątku.
Odpowiedz
#19
(02-04-2014, 22:55)andrasz napisał(a):
(02-04-2014, 14:53)Leoon napisał(a): Mam jednak prośbę, nie odbierajcie mojej propozycji jako ochoty do zrobienia na tym biznesu.
Mam zupełnie inny zawód i póki co  nie myśle o zmianie.
Nigdzie nie proponowałem, że to ja będę wytwarzał, rozprowadzał i zarabiał na tym.  

Jeśli tak zrozumiałeś moje wpisy w tym temacie, to przepraszam, ale nie to miałem na myśli. Chociaż traktuję Cię trochę jako "Ojca Założyciela" tego tematu, bo Twoja sugestia (pół żartem, pół serio) mnie z kolei zainspirowała do rozpoczęcia wątku.

(17-05-2018, 14:17)piablo75 napisał(a): Panie i panowie wg mnie pomysł jest genialny... jednym z rozwiązań byłaby naklejka z logo forum. Można by ją naklejać na torby, reklamówki z biedronki, klapki, szyby w autach a nawet można wydrukować na koszulkach. W tedy jest szansa że się spotkamy na żywo. Fajnie by było spotkać was gdzieś w knajpce przy filiżance węgierskiego wina.

Na pewno mamy tu zdolnych ludzi, którzy by namalowali być coś fajnego i niepowtarzalnego jak to forum..

Każdy z użytkowników forum mógłby sobie to wydrukować i przykleić w widocznym miejscu...
Uśmiech temat powraca ...
Odpowiedz
#20
Lato coraz bliżej Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycje zmian, pomysły na rozwój forum fvg 104 93,675 10-11-2023, 12:06
Ostatni post: au-iv-385223
  [PORADNIK] Jak wstawić obrazek na forum? fvg 32 84,337 05-11-2023, 21:28
Ostatni post: ex-komar
  zwiększenie limitu miejsca na pocztę eplus 10 6,616 13-08-2018, 21:21
Ostatni post: Marek1953
  liczba postów na stronie eplus 2 4,487 18-01-2016, 10:31
Ostatni post: eplus
  [PORADNIK] Węgierskie znaki na klawiaturze komputera moziba 42 66,549 14-02-2015, 13:40
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości