KONKURS: One way ticket to Budapest
#1
Zbliżają się wakacje, czas wyjazdów. W związku z tym Forum Węgierskie przygotowało dla swoich użytkowników konkurs, w którym do wygrania jest bilet autokarowy na przejazd do Budapesztu. Serdecznie zapraszamy wszystkich użytkowników forum do udziału w konkursie:


One way ticket to Budapest

[Obrazek: 2vwtfv8.jpg]

O co chodzi?

Chodzi o to, że chcemy Was wysłać do Budapesztu. W jedną stronę Uśmiech Wszyscy tutaj, jak mniemamy, jesteśmy miłośnikami tego miasta i każdy z nas z chęcią zawitałby nad Dunaj. Teraz pojawia się doskonała ku temu okazja.

Co należy zrobić, aby wygrać bilet?

Zadaniem uczestników konkursu jest opisanie miejsca, które odwiedzili na Węgrzech i zrobiło na nich największe wrażenie lub dopiero chcieliby odwiedzić. Opis należy umieścić w odpowiednim temacie (w razie potrzeby należy takowy utworzyć) na forum, a następnie zamieścić linka do swojego posta z opisem w temacie konkursowym, czyli tutaj. Ekipa forum w głosowaniu wybierze najlepszy jej zdaniem opis, a jego autor otrzyma bilet w jedną stronę na przejazd autokarowy do Budapesztu. Przewoźnikiem będzie firma OrangeWays.

Jakie miejsce opisać? Jak ma wyglądać opis?

W tej kwestii jest pełna dowolność. Można opisać miejsce, które już kiedyś odwiedziliśmy, można pisać o miejscu, które zobaczyć mamy dopiero w planach. Może to być opowieść o miejscu, z którym jesteśmy związani emocjonalnie, ale może też być to opis danego zabytku, jego historii, związanych z nim legend, itp. Jednym słowem odgórnych przykazań brak - pełna swoboda w tematyce i formie opisu. Ważne jest, aby temat był umieszczony we właściwym dziale tematycznym i temacie odpowiadającym opisywanemu miejscu (jak było wspomniane, w przypadku braku odpowiedniego tematu należy taki utworzyć). Opis może znajdować się w jednym poście, może go tworzyć także cykl umieszczanych co jakiś czas postów. Najważniejsze, aby przed datą zakończenia konkursu przybrał formę, która będzie odpowiadała uczestnikowi Uśmiech Posty umieszczone po dacie zakończenia konkursu nie będą brane pod uwagę przy głosowaniu na zwycięski opis.

Uwaga: Proszę nie zakładać tematów w stylu "Opis na konkurs", etc., gdyż z czasem - po zakończeniu konkursu - będzie to niezrozumiałe dla innych użytkowników. Temat powinien nosić nazwę obiektu / miejsca, które jest opisywane, np. Baszta rybacka, itp. W przypadku opisywania obiektów, które mają już własny temat, prosimy o publikowanie opisów w istniejącym temacie.

Kto może brać udział w konkursie?

Do udziału w konkursie One way ticket do Budapest prawo mają wszyscy użytkownicy forum, którzy w momencie publikacji swojego opisu napisali minimum 10 postów na forum. Od razu pragniemy nadmienić, że wszelkie formy pisania śmieciowych postów tyko po to, aby "nabić licznik" będą zwalczane. W skrajnych przypadkach może być to podstawą do dyskwalifikacji użytkownika biorącego udział w konkursie. W konkursie nie może brać udziału nikt z ekipy forum.

Jak umieścić linka?

Umieszczenie linka w tym temacie jest jednoznaczne z akceptacją przedstawionych w tym poście reguł konkursu i zgłoszeniem chęci brania w nim udziału. Zgłoszenie powinno mięć następującą formę.

Kod:
Użytkownik: [Twój nick]
Opis: [link do opisu]

Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z regułami konkursu i w pełni je akceptuję.

Do kiedy trwa konkurs?

Konkurs trwa do 31. sierpnia 2012 r. włącznie. Do końca tego dnia (do północy) należy opublikować post, by brał on udział w konkursie.

Kiedy wyniki?

Wyniki zostaną opublikowane najpóźniej tydzień po zakończeniu konkursu, tj. 7. września 2012 r.

Jak odebrać nagrodę?

Laureat konkursu sam wybiera datę wyjazdu (spośród tych, które są w ofercie OrangeWays). Zwycięzca zobowiązany jest do powiadomienia administracji (PW do mnie) o wybranym terminie wyjazdu na co najmniej dwa tygodnie przed dniem, na który ma być zakupiony bilet. Zwycięzca zobowiązany jest także do dostarczenia wszelkich danych niezbędnych do zakupu biletu. Dane nie będą wykorzystywane w żadnym innym celu.

Czy mogę zamieścić kilka opisów?

Tak, nie ma żadnych limitów w tym względzie. Należy pamiętać jednak o tym, że każdy z opisów musi być zgłoszony w tym temacie.

Coś jeszcze?

Jeszce tylko małe zabezpieczenie dla nas: Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany reguł konkursu w trakcie jego trwania. Nie, nie zamierzamy odwołać konkursu na dzień przed jego końcem, nie będzie też zmiany nagrody Uśmiech Chodzi po prostu o to, że nie mamy doświadczenia w organizacji podobnych przedsięwzięć i chcielibyśmy uniknąć wpadki spowodowanej tylko i wyłącznie bezsensownymi regułami konkursu. Stąd taka furtka dla nas. Zapewniamy jednocześnie, że dołożymy wszelkich starań, aby całość przebiegała bezproblemowo. Przy kolejnym konkursie, miejmy nadzieję, nie będzie już potrzeby na podobny zapis.


Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
#2
Cześć!

Chciałoby się napisać podziękowania za setki zgłoszeń; napisać, że poziom konkursu był naprawdę wysoki, że ciężko było wyłonić zwycięzcę. Tymczasem nie można. Konkurs okazał się być jedną wielką klapą Uśmiech Nie zgłosił się nikt. Ani jedna osoba! Uśmiech

Nic to. Oficjalnie konkurs uznajemy za zakończony. Nagroda nie zostaje przyznana nikomu. Miejmy nadzieję, że konkursy w przyszłości będą cieszyły się większym zainteresowaniem.

Pozdrawiam! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
#3
Heh, powiem szczerze: konkurs wyleciał mi z głowy! :-( a rzeczywiscie zamierzałem coś skrobnąć, ale...człowiek wchodzi na forum na kwadrans i musi tu i ówdzie zajać głos - na pisanie dłuższej historii nie ma już czasu:-/
Następnym razem postaram się coś skrobnąć, obym nie był jedynym zgłaszajacym sie!


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  KONKURS: Wygraj praktyczny przewodnik po Węgrzech fvg 5 7,122 28-07-2018, 18:51
Ostatni post: Aattaa
  KONKURS: "Rejs po Węgrzech" fvg 3 13,030 29-09-2013, 11:31
Ostatni post: fvgUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości