Kampingi nad Balatonem
#1
Proszę o polecenie kampingu ( pola namiotowego) na południowym brzegu Balatonu, na odcinku od Keszthely do Balatonszemes.
Jeżdżę co roku na kampingi północnego brzegu a w 2014 chciałabym zacząć poznawać drugą stronę.
Zatrzymuję się nad Balatonem w drodze do Chorwacji, ale będę tam dwa razy po 3 dni.
Zależy mi na raczej spokojnych miejscach( nie wielkich molochach) i najlepiej z dostępem do plaży.
Odpowiedz
#2
a czemu akurat do Balatonszemes?

akurat w tym przedziale to nic nie poradzę - spałem akurat w Keszthely oraz w Balatonfoldvar, a więc kawałek dalej niż "graniczna" miejscowość. Kemping w tym ostatnim jest dość daleko od plaży, ale niewielki, sympatyczna obsługa, dużo drzew...
Odpowiedz
#3
emi13214 - kemping, pole namiotowe... nie bardzo rozumiem, bo nie podajasz własnych wymogów. Dysponujesz namiotem czy samochodem kempingowym?
Odpowiedz
#4
Dysponuję namiotem ( dużym 6-cioosobowym) i zależy mi na parceli z dostępem do prądu. Na kempingach, gdzie byłam dotychczas ( północny brzeg) nie miało znaczenia czy namiot, czy kamper, czy też przyczepa,gdyż parcele były podobne.
Balatonszemes postawiłam jako punkt graniczny, ale nic się nie stanie jeśli będzie coś fajnego za tą miejscówką.
Nie chcę się za bardzo oddalać od Keszthely, ponieważ po kilku dniach muszę się i tak cofnąć, wjeżdżając na autostradę w stronę CRO.
Odpowiedz
#5
Wjazd na M7 masz jeszcze w: Balatonboglár, Ordacsehi, trochę dalej Fonyód, Balatonfenyves. Potem autostrada odchodzi od Balatonu. Zmieszany W którym miesiącu planujesz te 3 dni na kempingu?
Odpowiedz
#6
Planuję wstępnie od 13-15 sierpnia, potem jedziemy do Chorwacji i w powrotnej drodze też na 3 dni tak ok. 28 sierpnia. Czyli 2 x na 3 dni w sierpniu. Myślę, że mogłabym nawet za każdym razem zatrzymać się na innym campie.
Odpowiedz
#7
Polecę mój ulubiony na południowym brzegu -Vadvirag
http://m.balatontourist.hu/index.php?WG_...f37335&lng=
Jest to bardo duży przestrzenny camping z fajnym zapleczem sanitarnym i własną plażą, restauracją i sklepem. Byłem na większości campingów nad Balatonem, ale tam wracam najchętniej (na południowym brzegu). Blisko sympatyczne miasteczko Balatonlelle.
Odpowiedz
#8
O właśnie o coś takiego mi chodziło. Dziękuje bardzo za namiar.
Odpowiedz
#9
camping strand-holiday w balatonakali - był ktoś? proszę o opini
Odpowiedz
#10
(03-07-2014, 0:03)netli napisał(a): camping strand-holiday w balatonakali - był ktoś? proszę o opini
http://www.akalikempingek.hu/holiday.html
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 792 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,565 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,585 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,094 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312
  Bezpłatne plaże nad Balatonem w 2022 roku Waldek 3 5,654 06-06-2022, 23:04
Ostatni post: Anderek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości