Kiedy zwiedzać?
#1
Witajcie! W planach mam zwiedzanie Węgier, a raczej kilku wybranych miejscowości/miejsc, nie ograniczając się do tych "popularnych". Powiedzcie proszę kiedy najlepiej zrobić taką wycieczkę i poświęcić trochę czasu, aby pozwiedzać, odwiedzić, nacieszyć oko? Lato, zima, a może np. wiosną?
Odpowiedz
#2
Jak nie lubisz tłoku, komarów, spoconych bab i ciepłego piwa, to odpowiedź nasuwa się sama. Jednak nie wszystkie obiekty działają 365 dni w pełnym zakresie, zwłaszcza kąpieliska - przy planowaniu podróży warto sprawdzić.
Odpowiedz
#3
Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w przewodnik lub sprawdzenie w kilku różnych serwisach turystycznych gdzie i kiedy odbywają się najbardziej znane wydarzenia i wybrać takie, które byłoby najbardziej interesujące (np. jarmark świąteczny w grudniu czy festiwale muzyczne w lecie) - wówczas poza samym zwiedzaniem będzie można urozmaicić wyjazd o dodatkową atrakcję, a resztę dopasować. Oczywiście taka atrakcja nie musi być jednodniowa, może być sezonowa, co automatycznie rozszerza nam nieco możliwość dogodnego dopasowania terminu wyjazdu (np. w/w jarmark).

PS. eplus - "spoconych bab"? Serio? Do swojej Szanownej Małżonki też tak mówisz? Zmieszany (to było pytanie retoryczne)
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy jechać? matys02 1 2,715 08-06-2014, 14:16
Ostatni post: wojti76Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości