Kwiatki Google tłumacza
#11
1920 augusztus 12-én Skierniewicébe vasúti szállítmány érkezett Magyarországról. A háború kritikus pillanatában Magyarország saját költségén Románián keresztül nagy mennyiségű, tüzérségi lőszert és katonai felszerelést szállított Lengyelországnak: 48 millió darab Mauser karabélyhoz való lőszert, 13 millió Mannlicher típusú lőszert, jelentős mennyiségű, különböző kaliberű tüzérségi lőszert, 30 ezer Mauser karabélyt több millió alkatrésszel, 440 tábori konyhát, 80 tábori kemencét. Magyar segítség nélkül nem lett volna mivel lőni a bolsevikokra. Köszönjük!

tłumaczenie facebooka:
W dniu 1920 sierpnia 12 r. Był transport kolejowy z Węgier do ernie wic. W krytycznym momencie wojny Węgry dostarczone dużą ilość amunicji artylerii i sprzętu wojskowego do Polski za 48 milionów, 13 milionów, znaczną ilość amunicji, különböző kaliberű lo lo, 30 ezer mauser kar Abé lyt több, 440 Tabor,, 80 tábor i kemencét. Bez pomocy węgierskiej, nie było sposobu, by zastrzelić w. Dziękuję!

tłumaczenie kręgowca:
12 sierpnia 1920 do Skierniewic dotarł transport z Węgier. W krytycznym momencie wojny, na własny koszt drogą przez Rumunię Węgrzy dostarczyli zaopatrzenie wojskowe: 48 milionów naboi karabinowych Mausera, 13 milionów naboi Mannlichera, amunicję artyleryjską, 30 tysięcy karabinów Mauser i kilka milionów części zapasowych, 440 kuchni polowych, 80 pieców polowych. Gdyby nie węgierska pomoc, nie byłoby czym strzelać do bolszewików. Dziękujemy!
Odpowiedz
#12
Cytat:... Pérez udostępnił post użytkownika VilaWeb.
16 godz. ·

VilaWebPolub stronę
21 godz. ·
_i no s'acaben els vídeos... i encara ens emocionem més. Impressionant vídeo de la resistència a Nou Barris.

- i nie chce skończyć filmów... a my wciąż emocionem więcej. Zajebisty film o ruchu oporu w nou barris.
·
Oceń to tłumaczenie...

A więc oceniam, drogi Facebooku: IMPRESSIONANT TRADUCCIO!!! Na polski na podstawie ww. przetłumaczycie sami bez trudu.
BombaSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechJęzyk
Odpowiedz
#13
[Obrazek: 00a5feb9b336f8b5.jpg]
Odpowiedz
#14
(10-11-2017, 0:09)eplus napisał(a): [Obrazek: 00a5feb9b336f8b5.jpg]

Żeby jeszcze społeczeństwo rozumiało, że te tłumaczenia są niewiele warte to pewnie miałbym więcej pracy Uśmiech
Odpowiedz
#15
Gorzej, że lekarzy zastępują internetowi znachorzy. Chory do lekarza idzie tylko po receptę, bo już dobrze wie, co mu dolega. Szeroki uśmiechSzeroki uśmiech Pigułka
Odpowiedz
#16
[Obrazek: a6f2fc67017e0e0e.jpg]

Ja, choć nie jestem księdzem ani świętym Jerzym, to się odważyłem, zdjęcie jest w innym wątku.
Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#17
Gorączka sylwestrowej nocy:
Wino, wino musujące, brandy, koktajle, DJ Chriss Wolf kręci retro i współczesne przeboje dnia, tańczy, ściga się na stole i nie ma głodu.
Farkas nie ma głodu, Czerwony Kapturek może śmiało wbijać na imprezę! Muzyka
Dalej:
Jeśli prawdziwe perpetuum mobile, to nie wiem, jak to jest w godzinach wieczornych, ale trzeba sprawdzić, co się strona, można przełączyć się HUF 2000 bilet dla pieszych na miejscu. Bilet do chodzenia obejmuje kieliszek białego wina musującego lub różowego.
Z biletem na autobus to już pewnie full wypas? WinoWinoWino
Inna oferta:
Różowa podróż w czasie, w której złamane zostają zasady zamrożonego światła dziennego.
Nocna noc, kiedy linie proste wyginają się.
Popowy neon, rytm podskakujących cukierków.
Naturalny pollypocket, genialni półbogowie i nieśmiałe włosy, bańczące bąbelki i najseksowniejsze ciasteczka nocy.
JęzykJęzykJęzyk
Odpowiedz
#18
Na FokusTV w filmach niby dokumentalnych o poszukiwaczach złota, kierowcach Alaski i ratownikach Norwegii - ci ostatni pomagają w wypadku TIRa "z Polski". Nazwisko kierowcy - Gloqugiewski. Tablice jak zwykle zamazane. Brzmi znajomo? Kogoś chyba poniosła fantazja.
Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechWinoWino
Odpowiedz
#19
A oto nasz pechowiec. Gdy go spotkacie - lepiej zjedźcie mu z drogi !!Szeroki uśmiechSzeroki uśmiech

[Obrazek: 401150b346f70f36.jpg]

Filmu nie mogę wstawić, bo to nie YT. Link:
Najniebezpieczniejsze drogi Europy
Orzeł z Polski od 3:45. Szeroki uśmiechSzeroki uśmiech

Edit: 404 - link wygasł.
Odpowiedz
#20
(25-01-2018, 20:48)eplus napisał(a): A oto nasz pechowiec. Gdy go spotkacie - lepiej zjedźcie mu z drogi !!Szeroki uśmiechSzeroki uśmiech

[Obrazek: 401150b346f70f36.jpg]
Filmu nie mogę wstawić, bo to nie YT. Link:
Najniebezpieczniejsze drogi Europy
Orzeł z Polski od 3:45. Szeroki uśmiechSzeroki uśmiech


"Najniebezpieczniejsze drogi Europy
Cześć,
Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski."


To sobie pooglądałem.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości