Majówka 2013
#1
Cześć Uśmiech

wybiera się ktoś z forumowiczy w tym roku na majówkę na Węgry? jeśli tak to dokąd jedziecie? Uśmiech jak przygotowania? Oczko
Odpowiedz
#2
W planach mam wyjazd, ale czy wyjdzie zależy od kilku kwestii... w każdym bądź razie, w chwili obecnej ustalony mam tylko region docelowy (Eger-Miskolc-Tokaj) oraz środek transportu (kombi z wielkim bagażnikiem).
Odpowiedz
#3
(14-04-2013, 11:25)Kamjon napisał(a): Cześć Uśmiech

wybiera się ktoś z forumowiczy w tym roku na majówkę na Węgry? jeśli tak to dokąd jedziecie? Uśmiech jak przygotowania? Oczko

Witam
oczywiście, pora rozpocząć sezon. Wybieram się z żoną i synkiem do HEVIZ wygrzać kości w termalnych źródłach. Jeśli ktoś z Was będzie to do zobaczenia Uśmiech
Odpowiedz
#4
Cześć,
ja się wybieram z mężem do Budapesztu... jako że oboje bylismy tam jako dzieciaki, to od 2 tygodni siedzimy i przegladamy strony, czytamy przewodniki i zastanawiamy się, co trzeba zobaczyć, a co warto zobaczyć. jest tego tyle, że z pewnością czasu nam zabraknie. Nie możemy już się doczekać Uśmiech Miłej majówki wszystkim forumowiczom, nie tylko tym co na Węgrzech ja spędzą i być może do zobaczenia z tymi, co w stronę Budapesztu się wybierają Uśmiech
Odpowiedz
#5
W moich planach też Węgry, na camping, z rowerami. Albo okolice Hortobágy albo północny brzeg Balatonu. Decyzja jeszcze nie podjęta, ale Badacsonytomaj kusi.
Odpowiedz
#6
Ja wybieram się z piękniejszą połówką do Budapesztu Uśmiech
Odpowiedz
#7
I ja z gorszą połową Uśmiech i dzieciakami wyruszam w rejony Tokaju choć kusi nas Balaton okolice Tihany wiec kto wie Szeroki uśmiech. Samochód przygotowany i odliczamy dni
Odpowiedz
#8
A ja w odwrotną stronę .Co do Tihany to byłem tam pod koniec listopada i było rozkopane niemiłosiernie ,dostali jakieś pieniądze i w okolicach opactwa prowadzili roboty drogowe.
Odpowiedz
#9
Witam!
Ze znajomymi planujemy na majówkę wypad do Budapesztu i nad Balaton, do Siofok. I tutaj pojawia się moje pytanie, ponieważ język jest dla mnie kompletnie obcy, praktycznie tak jak całe Węgry, może ktoś poleciłby jakiś dobry kemping (jedziemy stopem pod namiot) w Budapeszcie i w Siofok?

Z góry przepraszam, jeżeli zły dział Uśmiech
Odpowiedz
#10
a ja jadę w długi weekend służbowo do Pecsu, więc nareszcie przy okazji zwiędze Mohacs no i oczywiście Villany Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ceny na Węgrzech (2013) fvg 107 189,573 06-01-2014, 21:34
Ostatni post: fvg



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości