Majówka 2022
#51
Ciekawe czy to aby nie jest sprzeczne z prawem UE xD Orban robi chyba wszystki aby reszcie UE obrzydzic Wegry.
Odpowiedz
#52
(26-05-2022, 19:32)raxon napisał(a): Ciekawe czy to aby nie jest sprzeczne z prawem UE xD Orban robi chyba wszystki aby reszcie UE obrzydzic Wegry.

Nie pytaj, czytaj...
 > https://www.europarl.europa.eu/ftu/pdf/pl/FTU_1.2.1.pdf
 > http://publications.europa.eu/resource/c...1.01/DOC_1
Odpowiedz
#53
(26-05-2022, 18:58)adamus581 napisał(a): To się nazywa zachęcanie do przyjazdu...


Jezeli tego nie wycofaja to strzal w kolano
Tak czy siak zmiany ida bo moja cala wies siedzi na bankach z paliwem, strach wieczorem zapalic


tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
#54
(26-05-2022, 20:29)ex-komar napisał(a):
(26-05-2022, 18:58)adamus581 napisał(a): To się nazywa zachęcanie do przyjazdu...

Jezeli tego nie wycofaja to strzal w kolano
Tak czy siak zmiany ida ...

Ceny regulowane paliw E10 i B10 (max. 480 Ft/l) obowiązują do 1 lipca  !  Jak będzie? ... Pożyjemy, zobaczymy.
Odpowiedz
#55
(27-05-2022, 15:25)Sztasek napisał(a):
(26-05-2022, 20:29)ex-komar napisał(a):
(26-05-2022, 18:58)adamus581 napisał(a): To się nazywa zachęcanie do przyjazdu...

Jezeli tego nie wycofaja to strzal w kolano
Tak czy siak zmiany ida ...

Ceny regulowane paliw E10 i B10 (max. 480 Ft/l) obowiązują do 1 lipca  !  Jak będzie? ... Pożyjemy, zobaczymy.
Jak będzie? Orban rządzi dekretami stan wyjątkowy, tak ze od dziś dla samochodów na obcych blachach nie węgierskich litr paliwa nie 480 Ft ale 680 Ft! to jest ok. 8.50 zł! Własnie odkopałem na wyjazd 2 stare 20l. kanistry. Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#56
(27-05-2022, 16:56)adamus581 napisał(a): Jak będzie? Orban rządzi dekretami stan wyjątkowy, tak ze od dziś dla samochodów na obcych blachach nie węgierskich litr paliwa nie 480 Ft ale 680 Ft! to jest ok. 8.50 zł! Własnie odkopałem na wyjazd 2 stare 20l. kanistry. Szeroki uśmiech

A wzrost ceny i cena paliwa w Polsce Ci odpowiada. W Polsce, Czechach, Słowacji, Chorwacji, masz podobną cenę i ludzie nadal jeżdżą i tankują więc w czym problem. Jak rząd z powrotem przywróci akcyzę (a może to stać się nawet w czerwcu) to na Węgrzech nawet paliwo dla obcokrajowców będzie tańsze od Orlenowskiego.
https://businessinsider.com.pl/twoje-pie...ej/wvd39s2
Cóż naprawianie świata i wojny kosztują i "szaraczki" muszą za to zapłacić. Orban przynajmniej zatroszczył się o swoje "szaraczki".
Odpowiedz
#57
(27-05-2022, 19:14)tkoko napisał(a):
(27-05-2022, 16:56)adamus581 napisał(a): Jak będzie? Orban rządzi dekretami stan wyjątkowy, tak ze od dziś dla samochodów na obcych blachach nie węgierskich litr paliwa nie 480 Ft ale 680 Ft! to jest ok. 8.50 zł! Własnie odkopałem na wyjazd 2 stare 20l. kanistry. Szeroki uśmiech

A wzrost ceny i cena paliwa w Polsce Ci odpowiada. W Polsce, Czechach, Słowacji, Chorwacji, masz podobną cenę i ludzie nadal jeżdżą i tankują więc w czym problem. Jak rząd z powrotem przywróci akcyzę (a może to stać się nawet w czerwcu) to na Węgrzech nawet paliwo dla obcokrajowców będzie tańsze od Orlenowskiego.
https://businessinsider.com.pl/twoje-pie...ej/wvd39s2
Cóż naprawianie świata i wojny kosztują i "szaraczki" muszą za to zapłacić. Orban przynajmniej zatroszczył się o swoje "szaraczki".

Najlepiej to wszystko do jednego worka, wszyscy winni tylko nie dyktator Orban który jawnie łamie prawo unijne. Jak by można było to UE w tym Polska powinna zastosować środki odwetowe dla Węgrów.
Może Tobie się coś takiego podoba jak "dba o naród" niestety mnie nie.Zresztą u nas przez ostatnie 7 lat też coraz bliżej totalitaryzmu pełzającego.Podwyżki w Polsce tez mi się nie podobają i nie znam nikogo co by miał inne zdanie.
Odpowiedz
#58
(27-05-2022, 19:51)adamus581 napisał(a): Może Tobie się coś takiego podoba jak "dba o naród" niestety mnie nie...


Masz mozliwosc zaglosowania portfelem, nie podoba sie wiec nie przyjezdzasz i nie zostawiasz pieniedzy nam i naszemu Paprykarzowi
Olewasz Wegry i plawisz sie w swojej zajedwabistosci
My mieszkancy tego kraju juz takiej mozliwosci nie mamy bo wiekszosc wybrala tak, a nie inaczej
Mozna sie obrazac, plakac, kopac i krzyczec - to nic, kompletnie nic nie zmieni bo tak zdecydowali ludzie
Poza tym w realu nie ma czarno-bialych obrazow, z jednej strony Dyktator a z drugiej ciemiezony lud
Od srodka wiele rzeczy wyglada zupelnie inaczej jak z zewnatrz

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
#59
(27-05-2022, 21:08)ex-komar napisał(a):
(27-05-2022, 19:51)adamus581 napisał(a): Może Tobie się coś takiego podoba jak "dba o naród" niestety mnie nie...


Masz mozliwosc zaglosowania portfelem, nie podoba sie wiec nie przyjezdzasz i nie zostawiasz pieniedzy nam i naszemu Paprykarzowi
Olewasz Wegry i plawisz sie w swojej zajedwabistosci
My mieszkancy tego kraju juz takiej mozliwosci nie mamy bo wiekszosc wybrala tak, a nie inaczej
Mozna sie obrazac, plakac, kopac i krzyczec - to nic, kompletnie nic nie zmieni bo tak zdecydowali ludzie
Poza tym w realu nie ma czarno-bialych obrazow, z jednej strony Dyktator a z drugiej ciemiezony lud
Od srodka wiele rzeczy wyglada zupelnie inaczej jak z zewnatrz





tapatalk 
brak polskich liter
Śmieszni jesteście każdy robi się lepszy i ważny że mu nie zależy na bratankach a siedzicie tu na forum jak kwoki na jajach. Szeroki uśmiech Mam pytanie po co? bo nie mogę zrozumieć.
Tematem była benzyna i co zrobił Orban a tu zaczynają się utarczki i wymądrzanie.
Przecież tu chodzi o wymianę informacji a nie o jakieś niejasne krzywe  teksty jak te powyżej. Język
Żegnam.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Majówka 2023 Tony-snk 31 3,539 02-05-2023, 18:17
Ostatni post: Tony-snk



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości