Mandat za brak winiety od niemieckiej firmy?
#21
Witaj,powiem tak, jak nie przedstawisz Winiety to musisz zapłacić ten mandat.
Odpowiedz
#22
Czyli jadę na wycieczkę ?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 443 620,633 06-07-2025, 18:32
Ostatni post: Sztasek
  Opłaty za przejazd samochodem osobowym z przyczepą kempingową DMC zestaw powyżej 3.5T piterek 2 978 29-06-2025, 14:42
Ostatni post: piterek
  Opłata za autostradę Yan 8 1,890 02-04-2025, 20:29
Ostatni post: Hierro18
  Dojazd z Polski na lotnisko Budapeszt a winiety Mariano 3 1,694 16-01-2025, 18:14
Ostatni post: Sztasek
  Mandat z Węgier aniuutek 228 247,024 06-09-2024, 17:46
Ostatni post: marcinc92



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości