11-04-2025, 18:55
Witaj,powiem tak, jak nie przedstawisz Winiety to musisz zapłacić ten mandat.
|
Mandat za brak winiety od niemieckiej firmy?
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Podobne wątki&hellip | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) | fvg | 443 | 620,633 |
06-07-2025, 18:32 Ostatni post: Sztasek |
|
| Opłaty za przejazd samochodem osobowym z przyczepą kempingową DMC zestaw powyżej 3.5T | piterek | 2 | 978 |
29-06-2025, 14:42 Ostatni post: piterek |
|
| Opłata za autostradę | Yan | 8 | 1,890 |
02-04-2025, 20:29 Ostatni post: Hierro18 |
|
| Dojazd z Polski na lotnisko Budapeszt a winiety | Mariano | 3 | 1,694 |
16-01-2025, 18:14 Ostatni post: Sztasek |
|
| Mandat z Węgier | aniuutek | 228 | 247,024 |
06-09-2024, 17:46 Ostatni post: marcinc92 |
|