Mapy google i drogi płatne
#21
Szczerze takiego furgonu nie widziałem , może jakimś cudem mi się upiecze. Bardzo dziękuję za informacje, jeśli miałbyś informacje jak sprawdzić czy jestem na czarnej liście daj znać ,szkoda by było dostać pod choinkę 2300 do zapłaty Uśmiech
Odpowiedz
#22
spoko
nie ma bramownic z kamerami

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
#23
Ostatnio jadąc z mapą google miałem ustawione omijanie płatnych dróg i nawigacja usilnie chciała mnie nie wpuścić na obwodnicę Svidnika co też jadący za mną Polak uczynił i skręcił w miasto. Z tego co wiem to obwodnica Svidnika jest chyba bezpłatna a może była bezpłatna ? W pierwszą stronę nie miałem włączonej nawigacji więc nie wiem czy też tak nawiguje.
Odpowiedz
#24
Jazda bazująca tylko na podstawie nawigacji często zawodzi, szczególnie wówczas gdy brak jest aktualizacji oprogramowania.
Pierwszą informacją są znaki drogowe, skoro piszesz, że "nawigacja usilnie chciała mnie nie wpuścić", więc nie patrzyłeś na znaki drogowe. Od samego początku istnienia obwodnicy Svidnika stoi znak informujący o tym, który pojazd może jachać gratis, a który ma obowiązek opłaty. Dla aut osobowych do 3,5T obwodnica jest gratis.
Odpowiedz
#25
Nie rozumiem. Jechałem autem osobowym więc jest bezpłatna. No chyba że w ustawieniach nawigacji mam ustawiony inny tonaż
Odpowiedz
#26
Bezpieczniej jest patrzeć na znaki niż ufać nawigacji   Oczko A obwodnica Svidnika dla aut do 3,5t jest zwolniona z opłaty
Odpowiedz
#27
Wiem, że jest zwolniona dlatego napisałem dla przykładu jakie google nam kwiatki daje Smutek
Odpowiedz
#28
w trakcie majówki odwiedzilem z moja lubą wegry , jadac z sanoka przez radoszyce , nastepnie humenne, mihalovce i saturajuhely, jadac dalej docelowo do Miskolca jechalem kawalek autostrada a potem jadac z miskolca do tiszaujvaros jechalem pare kilometrow autostrada - tak sie zastanawiam czy te odcinki sa platne czy nie sa bo wg tych map co sa w necie ciezko cokolwiek wywnioskowac
Odpowiedz
#29
Autostrady w komitacie Borsod-Abaúj-Zemplén z wyjątkiem bardzo krótkiego odcinka w Miszkolcu są płatne.
Odpowiedz
#30
(08-05-2019, 7:43)Tony-snk napisał(a): ... a bo wg tych map co sa w necie ciezko cokolwiek wywnioskowac

powaznie?
http://toll-charge.hu/files/img/articles...1.2019.pdf


tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 498 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Drożeją węgierskie autostrady i drogi szybkiego ruchu w 2022 r. Waldek 0 2,343 27-12-2021, 22:39
Ostatni post: Waldek
  Czy te drogi są płatne? Pytanie o alternatywę elemeleq 3 2,979 18-10-2016, 23:35
Ostatni post: fvg
  Mapy kurek 10 9,875 06-08-2012, 7:24
Ostatni post: kurek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości