Mezőkövesd - Zsóry
#41
Witam, czy w Mezokovesd na basenie z falą dalej jest remont ? Ktoś wyżej pisał że płytki odpadły Smutek
Odpowiedz
#42
Naprawili. Fala działa na całego. Puszczają ją o pełnej godzinie na 10 minut. Byłem dzisiaj trzy razy.
Odpowiedz
#43
I wynająć mój dom obok słynnej plaży Zsory na Węgrzech. Dom jest daleko od plaży, 500 metrów (6-7 minut spacerem od plaży).


Informacje na temat domu:
Mój apartment ma 2 oddzielne piętra. Każde piętro można wynająć oddzielnie lub można wynająć cały dom też. Na każdym piętrze znajdują się 2 pokoje, 1 łazienka, 1 wyposażona kuchnia, 1 salon -Room i Balcon, tha dom jest 100 m2. Dom posiada całkowite 4 sypialnie, 2 łazienki, 2 wyposażona kuchnia i 2 pokoje dzienne i 2 tarasy. 1 piętro jest wygodne dla 5-6 osób, dom posiada całkowite 13 łóżek.
Mamy zamknięty parking, a także ma duży ogród, w którym można zrobić Barbacue / grill i inne obiekty sportowe.
Dom posiada WiFi (internet) i TV.


Informacje o plaży:
Plaża jest znana na temat termicznej (spa) wody, ale ma też zimno pojone baseny. Plaża jest bardzo nowoczesny i ma więcej niż 15 basenów
Możesz znaleźć więcej informacji o plaży tutaj-Zsory plaży



Prosimy o kontakt w celu zarezerwować wakacje: mezokovesd1@gmail.com

Foto: http://mezokovesd.weebly.com/polska.html
Odpowiedz
#44
Wyjazd już w nocy!

Mam jeszcze do Was prośbę - od jakich ulic są wejścia na Zsory Furdo? Chyba, że jest tylko jedno?
Będziemy mieszkali na Csalogany, więc najbliżej nam będzie od Olajfa ut.
Czy jest tam jakieś wejście?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#45
Są dwa wejścia
głowne od ul. Napfurdo
i małe od ul Olajfa
Odpowiedz
#46
Powinno być wejście z jedną kasą, tak było w poprzednich latach. Też jedziemy jutro wcześnie rano. Może się spotkamy.
Odpowiedz
#47
W ubiegłym tygodniu byliśmy na kąpielisku Zsory. Wynajmowaliśmy przez biuro Matyo domek - trzy sypialnie na górze, duży salon z jadalnią i aneksem kuchennym na parterze. Warunki super, szczególnie przy dwójce pełnoletnich dzieci. Cena raczej znośna - 13000 forint za dobę. Trochę pogoda zawiodła, słońce pojawiało się i znikało. Ale nie przeszkadzało to w moczeniu się w wodzie. Polecam to kąpielisko tym co lubią spokój- nie ma tłoku, szczególnie w powszednie dni.
Odpowiedz
#48
Klimat a`la początek lat 90.
Rzeczywiście spokojniej, ale ogólnie lepiej jest w Bogacs.
Odpowiedz
#49
Jako, że będę w okolicy mam pytanie czy czynne są baseny wewnętrzne w Mezőkövesd - Zsóry. Znalazłem informację , że do końca sierpnia jest tam remont.
Odpowiedz
#50
(12-08-2015, 8:35)DinoMuratino napisał(a): ... czy czynne są baseny wewnętrzne w Mezőkövesd - Zsóry. Znalazłem informację, że ... jest tam remont.

INFO TUTAJ ... prace rekonstrukcyjna mają potrwać od 16. marca do 30. września 2015 r.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Tongue Mezokovesd asanek236 5 10,029 23-04-2016, 13:04
Ostatni post: ember



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości