Mezőkövesd - Zsóry
W Bogács plotka niesie, że będą budować sauny.
Odpowiedz
Polecam nowe atrakcje - aqua park w mezokovesd zsory furdo
trzeba przyznać że poszli z rozmachem, na początku roku 2017 udostępniając krytą część rozrywkową ze zjeżdżalniami i odremontowanym basenem pływackim:
baseny z atrakcjami i pływalnia kryta ( na dni inne niż słoneczne)

a pod koniec roku aqua park
aqua park link

więcej zdjęć aqua parku na fanpage'u pod linkiem:
link fanpage mojemezokovesd
Odpowiedz
Zamieściłeś na swoim fb wizualizację nowych zjeżdżalni na terenie kąpieliska. To jest pierwotna wersja, gdzie zjeżdżalnie miały powstać przy starym, letnim basenie. Tak się nie stało. Zjeżdżalnie są od strony drogi Nr 3 na Budapeszt/Miscolc. I jeszcze nie miały swojej premiery.
Zresztą cały twój post wygląda jak reklama, tyle, że przestarzała ,-) bo bywalcy Zsory Furdo już o tym pisali wcześniej.
pozdrawiam mimo wszystko bo dla nas to miejsce jest jednym z lepszych na Madziarsko
Odpowiedz
Popatrz dokładnie, na zdjęciach widać drogę nr 3, zdjęcia są zrobione początkiem jesieni a co najważniejsze fakt że premiery jeszcze nie było bo będzie dopiero w tym roku a ja miałem okazję się już przejechać więc szkoda że tylko kilka razy bo naprawdę robią wrażenie.
co do reklamy - TAK JAK NAJBARDZIEJ TO REKLAMA MEZOKOVESD!!!!!!
Po za tym uważam że jest potrzebna - bardzo często spotykam się z tym że ludzie nie wiedzą gdzie i co to jest Mezokovesd ( a szkoda) , cześć ludzi pamięta te baseny z przed kilku lat przed remontami i mają mieszane uczucia do powrotu w to miejsce.
To chyba dobre miejsce ( które wynika z tematu) na wstawianie nowych zdjęć i nowych opisów aby przekonać innych do odwiedzenia tego miejsca pamiętaj że z forum korzystają ne tylko osoby zarejestrowane ale również goście.

kończąc i podsumowując - Drodzy "forowi-cze" i goście
MEZOKOVESD ZSORY FURDO TO MIEJSCE GODNE POLECENIA - każdy znajdzie tu coś dla siebie w każdym wieku i przy każdej pogodzie a tego nie zagwarantują Wam wszystkie ośrodki na Węgrzech.
Odpowiedz
matyo a nie masz informacji o kempingu? Kiedyś był, potem go zamknięto.
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
no niestety ten camping o którym piszesz już nie istnieje, a szkoda bo w latach "świetności " bywało ciężko o miejsce.
o ile mi wiadomo to na miejscu nie ma żadnego campingu

jakiś czas temu miał powstać nowy w okolicy nowych domków na basenach "Pandora" bodajże , ale nic z tego nie wyszło.
Odpowiedz
Jak to nie było premiery, popatrzcie ile krawatów podczas przecięcia wstęgi.Flaga węgierska
https://www.youtube.com/watch?v=2Y8r5Qh97Qs

Jak widać w 2.04 min. są plany na dalszą rewitalizacje.
Odpowiedz
Na terenie kąpieliska przygotowania do sezonu trwają! :-) W kilku basenach typowo letnich woda nalana - sprawdzają co z kafelek odpadnie ;-)) W jednym już są prowadzone prace uzupełniające płytki. Woda również obecna pod nowymi zjeżdżalniami. Powoli robi się zielono. Nam udało się pomiędzy minioną niedzielą, a wtorkiem być świadkami pięknego zazielenienia się wierzby płaczącej. Ogólnie Mezokovesd kolejny raz nam pokazał iż pomimo niedobrej prognozy pogody, na miejscu mieliśmy po kilka godzin słońca co dzień!! A wtorek to już był super cieplutki. Myślę, że sezon letni będzie dla tego kąpieliska nowym otwarciem dzięki właśnie nowym zjeżdżalniom. Tak, że tłok gwarantowany ,-)
Odpowiedz
(10-03-2018, 21:32)Leoon napisał(a): Jak to nie było premiery, popatrzcie ile krawatów podczas przecięcia wstęgi.Flaga węgierska
https://www.youtube.com/watch?v=2Y8r5Qh97Qs

Jak widać w 2.04 min. są plany na dalszą rewitalizacje.

No nie mogę! dzieci w szoku że juz skończyli i w tym roku pozjeżdżają :o
A mnie trochę szkoda tego przeszłego, z lekka zapyziałego kompieliska Oczko
pzdr.
Odpowiedz
Na stronie kąpieliska, w języku węgierskim, opublikowano nowy cennik w Mezőkövesd Zsóry Gyógy- és Strandfürdő. Niestety jest zdecydowanie drożej, a sezon podzielony jest na dwa okresy: od 28 kwietnia do 15 czerwca (przed sezonem, ceny niższe), od 16 czerwca do 26 sierpnia (sezon, ceny wyższe) oraz od 27 sierpnia do 31 grudnia (po sezonie, ceny niższe).

http://zsory-furdo.hu/evcms_medias/uploa...28_hun.pdf
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Tongue Mezokovesd asanek236 5 10,028 23-04-2016, 13:04
Ostatni post: ember



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości