Mezőkövesd - Zsóry
Witam
Jedzie ktoś na początku lipca do Mezőkövesd?
Odpowiedz
Byłem w Mezokovesd w pierwszej połowie Czerwca.
Cena po staremu 1900 lub 1700, już nie pamiętam.
Nie wszystkie baseny były czynne.
Duży basen z falą niestety miał być otwarty dopiero 16.06.

Wszystykie termalne na szczęscie były Język Język

Od strony drogi nr 3  wybudowane, ale nieczynne wodne zjeżdzalnie. Robią wrażenie.

[Obrazek: 125fa768223378f0med.jpg]

Niestety nie wiem kiedy tu ustrojstwo będzie działało ale wygląda na ukończeniu.




Jeżeli się nie powtórzę to polecam knajpę w Mezokovesd. Polecił mi ją pewien rodak.
Jedzenie było wyśmienite, o dość ciekawym smaku. Niestety obsługa nie mówiła po polsku.
Porcje dośc duże ( jak dla mnie ).
Adres na rachunku.

Ceny do waszej oceny..
[Obrazek: 23b266571a6acae5med.png]



[Obrazek: 3800260527a30442med.jpg]
Odpowiedz
Czytając watek wnioskuje że do Mezőkövesd z namiotem nie ma co jechać, mam rację??? Czy może sie zmieniło coś i powstał jakis camping? Zależy mi pod namiot a miejsca które wybieram bo jeszcze tam nie byłam nie maja campingów. :(
Odpowiedz
Z tego co wiem, to niestety nie ma campingu Smutek.
Odpowiedz
Niestety camping został zlikwidowany kilka lat temu  najbliższy jest w Bogacs
Odpowiedz
Niedaleko jest Tiszaujvaros. Wprawdzie camping po drugiej stronie ulicy w stosunku do basenów ale w cenie pobytu  jest wejście na kompleks basenowy.
Odpowiedz
Ja wiem czy 50km to niedaleko  Zdziwiony
Odpowiedz
Wszystko zależy od tego skąd się jedzie. Ja mam z Krakowa do Bogacs 390 km a do Tiszaujvaros 350 km Uśmiech.  Nie wiem skąd jedzie elipa.
Odpowiedz
Ja też mam bliżej do Tiszaujvaros  Język  elipa pytał o Mezőkövesd więc trzeba mu zaproponować jakieś campingi w pobliżu np Bogacs Tiszafured lub Tulipan w Egerze
Odpowiedz
Chyba nie proponujecie zamieszkać na kempingu w T-ujvaros, a na baseny chodzić do Mezokovesd? Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Tongue Mezokovesd asanek236 5 10,028 23-04-2016, 13:04
Ostatni post: ember



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości