Mezőkövesd - Zsóry
Wole pod namiot ale dzięki za odpowiedź Uśmiech
Odpowiedz
Baseny wewnętrzne (tzw. aquapark) - warto płacić dodatkowo 1500HUF za osobę?
Co do basenów termalnych (Nostalgia + 3 wewnętrzne obok Nostalgii) - codziennie są zamykane około 17.30?
Nie potrafię doczytać: fala jest tylko na zewnątrz, czy też w "aquaparku"?
Rzeka jest w "aquaparku"?
Pytam, bo generalnie całe dnie spędzam w Nostalgii i 3 wewnętrznych basenach (plus te dwa zewnętrzne termalne przy basenie rekreacyjnym) i nie chce mi się zwiedzać.
Odpowiedz
Jeśli jest pogoda, to dzieciom wystarczy "biały" basen zabawowy. Ewentualnie lepiej im kupić zjeżdżalnie na zewnątrz. Te w środku nie wiem, nie byliśmy, za gorąco teraz :-)  ale tzw "bliźniaki" na zewnątrz były do 19tej. Raz tylko jeden z nich został opróżniony o 17.30. Fala jest na zewnątrz.  Rzeka jeśli to mała w środku.  Bywał też "prąd" na tym największym basenie białym,  ten który jest jak bieżnia ,-)
Odpowiedz
"bieżnia" to ten wokół "fali"?
ja dziś odpuściłem sobie baseny, bo po 7 dniach moczenia się codziennie miałem (i moja rodzina) dość - szczególnie, że przedpołudnie nie zapowiadało dobrej pogody popołudniu - postanowiliśmy zobaczyć Eger.
No ale wracając dziś do Zsory około 17 widziałem, że w kąpielisku było całkiem sporo ludzi.
Odpowiedz
tak, wokół fali :-)
Odpowiedz
Witam. wybieram się pierwszy raz na te baseny. Mam pytanie do tych którzy już tam byli.
Które baseny wchodzą w skład normalnego biletu?
Jaki bilet trzeba wykupić aby wejść na baseny lecznice - tam gdzie jest borowina itp.
Do czego mam dostęp pod tym: BASEN Z ATRAKCJAMI WODNYMI I PŁYWALNIĘ ??
Jak tam z gastronomią na basenach?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
Gastronomia dla nas zawsze super, wszystko oprócz frytek :Szeroki uśmiech jest robione na miejscu.  Zarówno w tych miejscach z am am w środku jak i tych na zewnątrz.
W Zsori nie ma borowin. Wody lecznicze są zarówno pod dachem jak i w kilku basenach zewnętrznych. Łatwo rozpoznać ,-)
Bilet podstawowy to wszystkie lecznicze pod dachem i na zewnątrz plus baseny z normalną wodą dla dzieci i rekreacyjne na zewnątrz.
Osobno trzeba kupić bilet na kompleks zjeżdżalni zewnętrznych, a ten bilet o który pytasz to pływalnia i basen z atrakcjami pod dachem.
 Należy pamiętać o tym iż z ZSORY wody lecznicze nie są dla dzieci do 15 roku życia.
Odpowiedz
jeśli chodzi o Zsory i baseny lecznicze to należy przyjąć, że dzieciaki w wieku 9-10 lat:
1. mogą swobodnie korzystać z dużego podwójnego basenu tuż przy rekreacyjnym - nikt ich nie wypędzi
2. mogą swobodnie korzystać z tzw. Nostalgii - tu też nie wypędzają
3. zostaną wyproszone z trzech basenów pod dachem
Co do Aquaparku (basenu wewnętrznego z oddzielnym biletem za 1500HUF): to w sumie mały basen z niezbyt ciepłą wodą. Ma rzekę (dość silny prąd), falę (zmienna amplituda z różną wysokością fal), 3 zjeżdżalnie, jacuzzi i "łóżka" z bąbelkami. Do tego klasyczny basen pływacki. Generalnie to taki zwykły basen, jaki można spotkać w Polsce. Jeśli na zewnątrz nie pada i jest ciepło, to spokojnie można z niego zrezygnować.
Odpowiedz
Czyli dla teściowej ( bo to o nią chodzi) wystarczy jak kupi zwykły bilet i skorzysta tam z tym dostępnych leczniczych?
Bo jej głownie o to chodzi gdyż pływać nie umie.
Odpowiedz
Tak - baseny wszystkie termalne/lecznicze dostępne są w ramach biletu podstawowego.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Tongue Mezokovesd asanek236 5 10,026 23-04-2016, 13:04
Ostatni post: ember



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości