Miscolc czy Eger?
#1
Witam przed wyjazdem na Węgry.
15 sierpnia wybieram się motocyklem na Węgry na 5 dni. W planach mam Miscolc, Eger i Tokaj. Trochę pozwiedzać, trochę pomoczyć się w ciepłych źródłach. Proszę o radę - na "bazę" wybrać Eger, czy Miscolc, które z tych miast atrakcyjniejsze? No i może jakieś namiary na pokój z łazienką, bo na Booking i innych portalach wszystko zajęte albo ceny kosmiczne.
Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
#2
Witaj

Nie znam Miszkolca ale gdybym miała wybierać pomiędzy Egerem a Tokajem to zdecydowanie Eger. Tokaj to w zasadzie taka wiocha i poza ciekawymi piwnicami to wiele do zobaczenia tam nie ma , a przynajmniej kiedy byłam tam naście lat temu nie było. Co więcej - nie mogliśmy tam nawet wypić porządnego espresso!

Noclegów w Egere możesz poszukać tu:
http://hotel.eger.hu/hotels?cCache=true&...ates=false
Odpowiedz
#3
Bardzo dziękuję za szybki odzew.
Odpowiedz
#4
Zdecydowanie Eger ładne miasto fajne kąpielisko w promieniu 30 km kilka innych fajnych kąpielisk np Bogacs Demien Mezokovesd a Miszkolc Topolce nadaje się na jeden dzień
Odpowiedz
#5
Dzięki, Potwierdza to tylko moje podświadome przeświadczenie o przewadze Egeru. No nic, szukam więc noclegu w Egerze. Nie sądziłem, że może być z tym kłopot.
Odpowiedz
#6
(12-08-2016, 16:22)ravel napisał(a): Dzięki, Potwierdza to tylko moje podświadome przeświadczenie o przewadze Egeru. No nic, szukam więc noclegu w Egerze. Nie sądziłem, że może być z tym kłopot.
Większości kwater nie znajdziesz w internecie, wjeżdżasz w jakąś uliczkę i masz pełno tabliczek "vendeghaz" Oczko
A jeśli szukasz kempingu to pewnie i tak trafiłeś na ten na literę T Szeroki uśmiech
pzdr.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Region Eger Klimaty Węgierskie 55 56,894 14-09-2019, 15:47
Ostatni post: ember
  Miłe miasteczko w trójkącie Eger - Miszkolc - Debreczyn grzego80 4 5,102 28-05-2019, 14:20
Ostatni post: McMichael
  Góry Bukowe, Eger, Hortobagy, Balaton i co jeszcze ludwian 2 3,439 20-06-2017, 14:28
Ostatni post: moziba
  Budapeszt - Eger yulaa 0 2,938 12-07-2016, 14:57
Ostatni post: yulaa
  Wycieczka dla 50 osób - Eger rutra 3 4,168 22-07-2015, 10:44
Ostatni post: Przewodniczka



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości