Mogyoród kontra Tatralandia
#11
(18-07-2014, 22:45)Myszoo napisał(a): Siostra była teraz w Cserkeszőlő, 'to były najgorsze wakacje w moim życiu'. A lat 5 nie ma. Usilnie namawiam ją na relację

Cserkeszőlő nie jest parkiem rozrywki, to raczej miejsce odpoczynku dla starszej (mojej) generacji...
... należlało wybrać Mogyoród Szeroki uśmiech bo atrakcji więcej, zwłaszcza w okresie gdy trwa F1 na Hungaroring Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#12
Takie odnoszę właśnie wrażenie - że źle wybraliśmy (chociaż nie wybieraliśmy "w ciemno" - to było miejsce polecane...).
Żeby nie być gołosłowną - nie podobało mi się bo nie - napiszę niebawem co było nie tak, teraz tylko wspominając, że zakończeniem naszych wakacji jest zapalenie uszu u 4 osób z całej ekipy - fakt, było nas wszystkich 15-ścioro ale nie wierzę w takie przypadki...
Odpowiedz
#13
Na Węgry nie dojechałem. Zabrakło czasu, pogoda też nie była na tyle lepsza żeby zachęcić.

Tatralandia zaliczona i warto było. Zjeżdżałem już w wielu rurach i zjeżdżalniach, ale jeszcze na żadnej nie latałem (jak w Tatralandii). Dzieciaki też zadowolono.

Budapeszt (i może Mogyoród) przeszedł w planach na za rok. Wątek subskrybuje. Super, gdyby do tego czasu, ktoś w końcu tam dojechał. A nie ciąglę Hajduszoboszlo, ewentualnie Miskolc.
W Budapeszcie jest też http://www.aqua-world.hu/ , wynika, że bardziej pod dachem, o co widzę nawet ktoś właśnie pyta w innym wątku.
Odpowiedz
#14
Wciąż nikt nie dotarł do Mogyoródu albo Aqua?!
Odpowiedz
#15
Ja jednak wolę Tatralandię. Jakoś mi do gustu bardziej przypadła. Taki ładny pagórek:] z widokami na góry.
Odpowiedz
#16
Podobnie jak eplus, w Mogyoród nie byłem, ale uważam, że w Tatralandii jest głośna muzyka (co jest b. denerwujące) i za mało basenów zewnętrznych. @bartoszb, nie myśleliście o Besenovej? Na zewnątrz jest dużo atrakcji i nie ma tej muzyki. A, no i mniej ludzi Uśmiech
Odpowiedz
#17
(02-04-2015, 22:53)Simon napisał(a): ... w Tatralandii jest głośna muzyka...
Tatralandia aktualnie to maszynka do zjeżdżania i dlatego jest raczej dla młodzieży którym muzyka zapewne nie przeszkadza. Pod względem liczby zjeżdżalni, w tej części Europy, raczej bez konkurencji. Besenova jest bardziej "rodzinna" i nawet z "Adrenalinovą Zoną" znacznie tańsza od Tatralandii. Dla rodziny od 0.5 roku do100 lat polecana.
Odpowiedz
#18
Ja wybieram się do Mogyoród za kilka miesięcy więc dam wtedy znać
Odpowiedz
#19
(04-04-2015, 9:57)wegmarek napisał(a): Ja wybieram się do Mogyoród za kilka miesięcy więc dam wtedy znać

polecam, jest OK Uśmiech
Odpowiedz
#20
(03-04-2015, 15:35)tkoko napisał(a): ...Tatralandia aktualnie to maszynka do zjeżdżania...

Niestety tak, komercja niesamowita Smutek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości