Narodziny Helka Travel
#1
Drodzy Forumowicze!

W moim życiu spore zmiany. Rozstałam się z węgierskim wspólnikiem i tym samym HelkaTours przestała istnieć. Ja kontynuuję działalność jako Helka Travel. Mieszkam w Siófok, pośredniczę w wynajmie miejsc na wakacje i służę klientom jako rezydentka. Strona www.helkatravel.pl powinna działać już wkrótce.

Radykalnie odświeżam bazę i jestem otwarta na wszelkie Wasze sugestie – czego brakuje, co zmienić.

Piszcie: kociuba@helkatravel.pl

Mam nadzieję pozytywnie Was zaskoczyć. Trzymajcie kciuki!

Pozdrawiam serdecznie,

Kasia Kociuba
Odpowiedz
#2
Powodzenia Kasiu.
Odpowiedz
#3
Nazwa zmieniona.

Pozdrawiam i trzymam kciuki!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#4
Jest takie węgierskie powiedzenie, "Közös lónak, túros a háta" i zwykle się sprawdza - wiem to po moich przejściach.  Oczko
Powodzenia... Sok sikert...
Odpowiedz
#5
Coś się kończy - coś się zaczyna... Gdybyśmy całe życie tkwili w jednym miejscu, bylibyśmy jak drzewa. Nie każdy szuka odmiany, ale gdy się sama zjawi - jest szansą na coś lepszego. Powodzenia!
Odpowiedz
#6
Nie dziękuję, żeby nie zapeszać. Ale dobrze, że jesteście w moim życiu. Co więcej, bardzo dużo pozytywnych odpowiedzi dostaję od węgierskich właścicieli miejsc noclegowych, którzy chcą ze mna dalej działać. Pozbycie się słabego ogniwa powinno usprawnić pracę.

Mam w sobie wiele pokory, a turystyka nie jest łatwą branżą. Jednak nieraz się przekonałam, że w gronie fajnych, kompetentnych ludzi można zrobić dużo dobrego.

serdeczności z wichrowego Siófok
Kasia
Odpowiedz
#7
(24-10-2018, 13:29)Helka Travel napisał(a): ...Mam w sobie wiele pokory, a turystyka nie jest łatwą branżą. Jednak nieraz się przekonałam, że w gronie fajnych, kompetentnych ludzi można zrobić dużo dobrego.

serdeczności z wichrowego Siófok
Kasia

szép napot   Uśmiech  >>>  miłego dnia
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości