Nocleg przed Balatonem
#11
Po przemyśleniu raczej nie pojadę w nocy, bo mej natury nie oszukam.

Rozważam też aby te kilka godzin w nocy spędzić w samochodzie i tu moje kolejne pytanie:
czy znacie jakieś spokojne miejsca na trasie Lublin - Balaton gdzie można spokojnie zatrzymać samochód i przespać kilka godzin?
Odpowiedz
#12
(01-07-2014, 8:58)duo1 napisał(a): Po przemyśleniu raczej nie pojadę w nocy, bo mej natury nie oszukam.
Rozważam też aby te kilka godzin w nocy spędzić w samochodzie i tu moje kolejne pytanie: czy znacie jakieś spokojne miejsca na trasie Lublin - Balaton gdzie można spokojnie zatrzymać samochód i przespać kilka godzin?
Z Lublina do Siófok masz ok.760 km...na spokojnie to przejedziesz w ciągu 10 godzin. Jeśli wyjedziesz z Lublina powiedzmy o 3 rano, to Rzeszów zaliczasz przed porannym szczytem. Na Słowacji (jak jedziesz przez Stropkov) nie masz wielkich miast, więc na spoko po 6 godzinach jesteś na Węgrzech - powiedzmy w Sátoraljaújhely. Zaraz po przejechaniu granicy po węgierskiej stronie masz Tesco i normalne toalety, tutaj się odświerzysz w godz: 6.oo-22.oo. Jeśli chcesz odpocząć, to odradzam ten parking, bo jest zbyt głośno. Natomiast trochę dalej, na rondzie po lewej, parking jest cichy. Winietkę możesz kupić na stacji Shell przy Tesco.
Ja od kilku lat przejeżdżam obok, jadę dalej do miejscowości Szerencs na stację AGIP, to od granicy jeszcze 45 km... o tym pisałem wcześniej, tutaj odpoczywam, kupuję winietkę, jest spokojnie i bezpiecznie nawet w samym środku nocy. W bliskim sąsiedztwie tej stacji jest Tesco. Przed Miskolc masz dwupasmówkę, potem przed wjazdem do miasta wjazd na autostradę... dojedziesz do Balatonu.
Odpowiedz
#13
I tego będę się trzymać - dzięki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości