Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie
(10-07-2013, 10:09)Andee` napisał(a): (...)Myślałem o tym hotelu Kocsis Szálló. Tylko nie znam języka węgierskiego i nie wiem jakie ceny są. Ile kosztuje nocleg dla dwóch albo 4 osób za dobe? jest łazienka?

Na wszelkie pytania dotyczące tego hotelu znajdziesz odpowiedź w tym wątku. Poświęć odrobinę czasu na przejrzenie całości - warto.
Odpowiedz
Wróciłem z Budapesztu. Zatrzymałem się na Hungaria Korut 71 w hostelu.
http://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g...ngary.html
Na pierwszy rzut oka wygląda źle, ale bardzo fajne warunki panują wewnątrz. W pokoju czysto, korzystałem jedynie żeby się przespać i wykąpać. Za pokój 2 osobowy z prywatną łazienką zapłaciłem 24 euro. Do centrum(Deak Ferenc Ter) dostawałem się w 6 min metrem. Dla mnie istotne było, że za hostelem w ślepej uliczce można bezpiecznie zaparkować samochód i co najważniejsze za darmo. Nie to co hostele bliżej ścisłego centrum, z parkingiem na ulicach, gdzie trzeba za nie płacić ponieważ jest to zona. Szczerze polecam w tych pieniądzach ludziom wybierającym się samochodem.

Młoda dziewczyna, mówi po angielsku na tyle, że można się dogadać - podaję otrzymany nr kontaktowy 003612205459.

P.S. Euro wymieniać u ciapatych w kantorach(np. niedaleko Astori), mają korzystny kurs i nie pobierają prowizji od przewalutowania jak np. kantor w Arenie.
Odpowiedz
Witam,
chciałbym zapytac o hostel Beds and roses W Budapeszcie.

Był ktos z Was w tym miejscu? Mozecie go polecic?

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Witam,

Może mi ktoś podpowiedzieć czy u Martona można gdzieś bezpiecznie i darmowo zostawić samochód? Albo czy może ktoś polecić nocleg w centrum z takowym miejscem? nie muszę chyba dodawać, że fajnie by było gdyby był na studencką kieszeń :p
Odpowiedz
W centrum (Pesztu, jak się domyślam) darmowo? Raczej nie. Marton ma swe mieszkania w normalnych kamienicach i należy raczej szukać parkingu na własną rękę. Z drugiej strony zawsze on lub ktoś, kto udostępnia mieszkanie udziela informacji o miejscach parkingowych. Czy będą na studencką kieszeń - trudno powiedzieć.
Odpowiedz
Witam, w lipcu 2013r nocowałem (4 osoby) w apartamencie w samym centrum Pesztu. W środku darmowy dostęp do WIFI, TV kablowej, aneksu kuchennego, łazienki z prysznicem, jadalni.
Polecam ze względu na lokalizację.

Właściciele mówią doskonale po angielsku. Minusem jest brak parkingu, dlatego warto być tam na weekend, ponieważ parkomaty są ze free. Obok miejsca noclegu, pod kamienicą są dostępne miejsca parkingowe, jeśli uda się Wam je "upolować".

Ja rezerwacji dokonałem przez booking.com. Wszystko odbyło się bezproblemowo. Na kilka godzin przed przybyciem, otrzymaliśmy powitalnego SMS-a /po angielsku/ z zapewnieniem, że oczekują nas i proszą o telefon przed planowanym przybyciem.

Cena 76,50 euro za 2 noce dla 4 osób. Byłem zadowolony. Polecam!
Moim zdaniem, następny raz rozliczałbym się z nimi w forintach. Wyszłoby taniej.


Kontakt:
tel. +36 305 288 027
reservation M A Ł P A pianobudapest.hu
ul.Madach ut.12 1075 Budapeszt
Odpowiedz
Dzień dobry,czy może ktoś wie czy w Kocsis Szálló albo gdzieś blisko można kupić bilety komunikacji?
Odpowiedz
(07-08-2013, 16:55)hania napisał(a): Dzień dobry,czy może ktoś wie czy w Kocsis Szálló albo gdzieś blisko można kupić bilety komunikacji?

Czy w hotelu sprzedają bilety komunikacji miejskiej nie wiem. W XI. dzielnicy (w tej dzielnicy jest hotel) kasy biletowe BKV są w następujących miejscach:
  1. XI. dzielnica Etele tér (plac), krańcówka autobusu - czynne: w dni robocze: 5.30 – 21.00, w soboty: 6.00 – 21.00, w niedziele: 6.00 – 22.00
  2. XI. dzielnica Móricz Zsigmond körtér czynne: w dni robocze: 6.00 – 21.00 , w soboty: 7.00 – 20.00, w niedziele: 7.00 – 20.00
Na palcu Móricz Zsigmond jest też automat z biletami jednorazowymi na przystanku autobusu nr 7.
Bilety możesz też nabyć w kioskach z gazetami.
Odpowiedz
Dziękuję bardzo.
Odpowiedz
Również mam pytanie o fajny nocleg, ale nie o sam ośrodek. Gdzie najlepiej nocować pod względem lokalizacji (żeby np. wyjść na wieczorny spacer, zjeść coś, a także mieć blisko zabytki)? Po przejrzeniu mapek doszłam do wniosku, że najlepsza będzie okolica, gdzie łączą się linie metra, ew. rejon wzdłuż żółtej linii. Czy ktoś mógłby to potwierdzić?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  'Maciej Je' w Budapeszcie ex-komar 4 335 24-04-2024, 9:20
Ostatni post: Slavekk
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 295 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 556,347 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,894 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 317 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości