Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie
Witam
Moj pierwszy post na tym forum : tratata moge polecic z czystym sumieniem nocleg w Andrassy utca 53 blisko stacji zoltej linii metra Oktogon blisko stad np do Hosok tere , Terror Haza itp
Odpowiedz
Witam!,

To mój pierwszy post na forum i od razu chciałbym skorzystać z Waszej pomocy Uśmiech Wybieramy się ze znajomymi w naszą pierwszą podróż do Budapesztu. Chciałbym Was prosić o polecenie jakiegoś "fajnego" miejsca w (jeśli to możliwe) samym centrum, żebyśmy w miarę możliwości większość zabytków mieli "pod ręką". Miło by było gdyby ktoś już tam był i podzielił się sprawdzonąopinią. Nie oczekujemy żadnych luksusów (wyrko, łazienka i jakaś kuchenka żeby coś zjeść), bardziej zależy nam na cenie, ponieważ cała ekipa to studencka brać Uśmiech Więc tak, będzie nas 5-6 osób, termin w jakim się wybieramy to wyjazd z Krakowa 23 Września i pobyt w Budapeszcie ok. 4-5 dni. Dzięki za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam!
Odpowiedz
vinzzz

Jakbys zechcial popatrzec wyzej to podalem dobra miejscowke na tani nocleg w centrum Budapesztu skad blisko jest z dworca Nyugati i Keleti blisko jest stacja zoltej linii metra Oktogon . Blisko stad do Hosok Tere , parku Varosliget itp W poblizu sa tez sklepy Spar i miejscowki z tanim jedzeniem (np Oktogon Bistro)

www.adagiohostel.com

ps Ja za 6 noclegow zaplacilem 10000 HUF
Odpowiedz
Polecam Centrooms House miejsce fenomenalne Blaha Luiza ter ceny umiarkowane.
http://www.booking.com/hotel/hu/centroom...5e2;dcid=1
Odpowiedz
Właśnie zarezerwowałam nocleg w Kocsis Hostel na 2 noce w najbliższym tygodniu.
Napisałam maila przez formularz ze strony i za, uwaga, 6 minut (słownie: sześć minut) dostałam ofertę: pokój dwuosobowy, z łazienką, lodówką i TV, na 2 noce, w cenie: 2 600 HUF/osoba/noc Uśmiech very good price Uśmiech
Ponadto Pani z recepcji potwierdziła, że mają bezpłatne miejsce parkingowe! Dla nas parking jest ważny, ponieważ robimy sobie krótki, tygodniowy objazd po Węgrzech własnym autkiem.

Jak wrócę z Kocsis, to opiszę wrażenia i wrzucę prawdziwe zdjęcia hostelu, bo widziałam, że ktoś się dopominał o to Uśmiech
Odpowiedz
(20-08-2013, 11:29)Klimtówka napisał(a): Jak wrócę z Kocsis, to opiszę wrażenia i wrzucę prawdziwe zdjęcia hostelu, bo widziałam, że ktoś się dopominał o to Uśmiech

Byłoby super! Czekamy z niecierpliwością. Tymczasem życzę udanego wyjazdu i dużo słońca na miejscu! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam. Poszukuję pokoju z podwójnym łóżkiem na 3 noce od 3 września. Pisałem już do Martona, ale niestety został mu już dość drogi pokój 20EUR/os/noc.. Napisałem też do pensjonatu dominikańskiego, ale to było wczoraj więc jeszcze nie zdążyli pewnie odpisać. Chodzi o to żeby było dość tanio, ale też w miarę komfortowo, interesują mnie ceny do 120zł za dobę dla 2os. Jest jeszcze jedna kwestia - odbiór z lotniska. Lądujemy dopiero o 23 i domyślam się, że pozostaje nam tylko taxówka lub odbiór umówiony z właścicielem hotelu. Marton zaproponował 25EUR, wydaje się dość dużo. Potem jedziemy nad Balaton, ale to już osobny temat, który pewnie rozpocznę niebawem w innym dziale Oczko Pozdrawiam
Odpowiedz
rybaki ja kupiłem na grouponie właśnie za 145 zł ze śniadaniem pokój 2-osobowy w hotelu Atlas- centrum Budapesztu. Też mam w planach jechać na Balaton po popbycie w Budapeszcie i w podobnym terminie, więc może się zobaczymy.

link do oferty:
http://travel.groupon.pl/25232746
Odpowiedz
Nocowałem w hotelu Atlas, zupełnie w porządku hotel, a w pokojach od strony parkingu, a nie od ulicy, jest zupełnie cicho jak na budynek w centrum miasta. Najbliższe metro przy Blaha Lujza tér około 300-400 metrów.
Odpowiedz
Jesli to ten hotel Atlas o ktorym pisza w dziale Helka Tour to wyrazy wspolczucia Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  'Maciej Je' w Budapeszcie ex-komar 4 275 24-04-2024, 9:20
Ostatni post: Slavekk
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 286 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 555,509 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,796 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 309 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości