Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie
Witam, korzystał ktoś może z The training stadion ?Zobacz obiekt The Training Station na Booking!
Jakieś opinie ?
Odpowiedz
nieustajaco polecam Martona i jego mieszkania - uwielbiambudapeszt.com
Két ország, de egy szív
Odpowiedz
Witam

Wybieramy się z grupką znajomych (10 osób). Myśleliśmy by zatrzymać się w Island Hostel ale nie ma możliwości zaparkowania tam samochodu, co prawda jest parking na wyspie ale wychodzi nas tam drożej niż za paliwo na dojazd Szeroki uśmiech (chyba że patrzymy na złe informacje). Wie ktoś coś na temat tańszego parkingu w tej okolicy, coś mógłby polecić, ewentualnie jakiś tani nocleg z postojem na 2 noce?
Odpowiedz
Witam! Poszukujemy noclegów w terminie 15-18.06.2017 (3 noce), dla dwóch osób. Max 60zł za osobę za dobę, jesli jest to możliwe. Na pewno jest nam potrzebna łazienka w pokoju i to chyba wszystko. Jeśli byłoby coś w centrum to byłoby idealnie. Próbuję coś szukać, ale niestety mam duży problem z tłumaczeniem tego co jest napisane na stronach.
Odpowiedz
booking wypuścił trolle ?
Odpowiedz
Witam
Od 17.07 do 25.07. odpoczywamy z rodzinką w Bogacs. Kolejne 3-4 dni chcielibyśmy spędzić w Budapeszcie. Szukam lokum dla 2+2(10 lat i 1 roczek). W centrum chyba ciężko znaleźć kwaterę w przystępnej cenie z parkingiem. A właśnie takiej szukam. Nie chcę kombinować z parkowaniem po ulicach itp., więc mieszkanko nie musi być w centrum, ale i nie za daleko od niego. Może ktoś z Was ma jakiś sprawdzony adres?
Odpowiedz
napisz do Martona, ma wiele mieszkań z pokojami do wynajęcia w samym centrum w pięknych kamienicach. Kilka ma niedaleko parking
wejdź na jego stronę uwielbiambudapeszt.com
i powołaj się na mnie Uśmiech
Két ország, de egy szív
Odpowiedz
Witam. Szukam noclegu w Budapeszcie 16-18 Sierpnia tego roku dla 3 osób. Sądzicie że jest szansa znaleźć coś za 50 zł od osoby za noc i żeby nie było to dormitorium albo coś w stylu pokoju dla 16 osób ? Pozdrawiam. Dodam że szukam miejsca w obrębie 20 min drogi pieszo od centrum.
Odpowiedz
zobacz u Martona, ale może być cięzko
reservation@budapesting.com
mozesz pisać po polsku
Két ország, de egy szív
Odpowiedz
Właśnie pisałem do niego.. 160 euro za dobę za 3 osoby... To nie jest za tanio... Wychodzi ponad 50 euro doba od osoby..
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 254 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 551,904 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,269 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 282 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek
  Od dzisiaj więcej płacimy za taksówkę w Budapeszcie Waldek 0 519 06-03-2023, 11:58
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości