Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie
Huh, no faktycznie błyskawica Uśmiech Nie ma za co. Miłego wyjazdu!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam,

szukam portalu na którym mogłabym znaleźć nocleg u jakiegoś prywatnego wynajemcy w Budapeszcie lub okolicach.
Szukałam jakiś spisów domków lub apartamwntów itd.
Znalazłam jedynie stronę [reklama wycięta]
Macie jakieś swoje stronki bardziej związane z Węgrami, które polecacie?
Proszę o pomoc i z góry dzięki Uśmiech
Odpowiedz
Polecam Hotel Kocsis !!!
Przeczytałam wszystkie posty zanim wybraliśmy ten Hotel.
Niektóre opisy o spartańskich warunkach nie do końca są uzasadnione ( dziwię się że tacy turyści w ogóle wybierają ten Hotel, skoro na zdjęciach widać stan pokoi).
Na szczęście większość opisów jest pozytywna i ludzie są zadowoleni.
Bo to jest prawda !!!
Zdjęcia zamieszczone na stronie hotelu są jak najbardziej adekwatne do stanu.
Mieliśmy pokój dwuosobowy, przestrzenny, czyściutki, tv w pokoju, czysta pościel ( w szafie), ubikacja i prysznic w przedpokoju, lodówka również. Parking na terenie hotelu ( zamykany od 22.00 ale w każdej chwili mogą nam otworzyć bramę). Blisko centrum.
Rezerwację zrobiliśmy e-mailem, szybko odpisali ( korespondencja w j. angielskim)
Cena za 2 os/noc ok. 81 zł.( w m-cu wrześniu)
Odpowiedz
Kolejna osoba zadowolona wraca stamtad. Musi byc naprawde dobrze Uśmiech


Kocsis powoli powinien zaczac wplacac prowizje forum Oczko
Odpowiedz
Zarezewowałem hotel po lewej stronie Dunaju - w VIII Dzielnicy (Józsefváros); wrażenia opiszę po powrocie z Flaga węgierska
Odpowiedz
eNde_Widz, miłego wyjazdu i czekamy na relację. Przyda nam się nowy punkt na mapie Budapesztu!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam serdecznie,

Od trzech lat jeżdżę z żoną do Budapesztu w październiku a od dwóch lat wynajmujemy mieszkanie od Polki, która mieszka niedaleko Budapesztu i ma w Budapeszcie dwa samodzielne mieszkania w kamienicach jedno przy Oktogonie a drugie przy Almassy ter.

Mieszkanka (mieszkaliśmy zarówno w jednym jak i w drugim) są ekstra i cena też bardzo przystępna jak na samodzielne mieszkania i to w samym sercu Budapesztu. Kontakt z Panią Lidką (oczywiście po polsku) jest bardzo miły i sympatyczny zarówno mailowy jak i telefoniczny i co bardzo pomocne to wpłatę robi się na konto w Polsce i w polskiej walucie także odpada wymiana i problemy z wysyłaniem kasy na zagranicę w innej niż polska walucie.

Także ze swojej strony z czystym sumieniem polecam apartament 2bratanki i to zarówno dla dwóch osób jak spokojnie 4 osoby mogą mieszkać zarówno w jednym jak i w drugim apartamencie. Link do strony

Pozdrowiokna 4all
Odpowiedz
HejUśmiech
wybieramy się z chłopakiem w grudniu do Budapesztu i znalazłam wydaję się całkiem miły hostel http://pl.hostelbookers.com/property/prp...llOverview
cena bardzo dobra i warunki też wyglądają na ok zastanawia mnie tylko lokalizacja bo nie mam zielonego pojęcia jak ona się ma do centrum
orientuje się ktoś może?
Odpowiedz
Tylko bierzcie ręczniki, bo zrujnujecie się inaczej Oczko


Skopiowane ze strony http://pl.hostelbookers.com/property/prp...llOverview :

"Dostępne za dodatkową opłatą
Ręcznik 2 288,91 PLN"
Odpowiedz
no trochę sobie liczą Szeroki uśmiech a wiecie może dlaczego ceny z hostelbooker.com różnia się ( i to dosyć znacznie ) od tych ze strony hostelu http://www.baroquehostel.hu/ ?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  'Maciej Je' w Budapeszcie ex-komar 4 293 24-04-2024, 9:20
Ostatni post: Slavekk
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 290 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 556,031 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,819 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 314 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości