Noclegi nad Balatonem
Witam Wszystkich

Na przełomie lipca i sierpnia chcemy z Żoną i 2,5-letnim brzdącem udać się nad Balaton. Nie ukrywam, że to nasza pierwsza podróż na Węgry, a za cel obraliśmy sobie jeden z jego symboli, tzn Balaton.

Czy możemy liczyć na jakieś porady ze strony Użytkowników tego forum? Czy możecie polecić jakieś noclegi z uwzględnieniem potrzeb malucha? Niestety, nasze doświadczenie, jeżeli o kempingowanie nie jest za duże...

Będę wdzięczny za odpowiedź i pomoc
Odpowiedz
Też się podepnę pod temat tylko, że my szukamy większego noclegu 4 osoby dorosłe i 3-jka dzieci
Odpowiedz
Witajcie, gdzie szukacie noclegow nad Balatonem? Jest jakis wegierski portal czy cos? Gdzie jest wiecej pensjonatow?
Odpowiedz
Balaton-noclegi-namiar>>> http://www.balatoniszallas.hu/
Odpowiedz
Zapraszam zajrzyjcie na moją stronę:

www.helkatravel.pl

Mieszkam w Siófok nad Balatonem, mam kontakty bezpośrednio do węgierskich właścicieli. Rezerwacja w języku polskim, płatność zaliczki w złotówkach na polskie konto.

Potrafię dobrze doradzić, bo jestem na miejscu, znam obiekty, które polecam. Dla moich klientów pełnię też funkcję rezydentki, co szczególnie ważne, gdy jedzie się pierwszy raz lub z małymi dziećmi. Oby bez przygód, ale tak zawsze pewniej, że jest do kogo zadzwonić.

Mój mail: kociuba@helkatravel.pl

pozdrawiam
Kasia Kociuba
Odpowiedz
Witam,
Wybieramy się w lipcu z dzieciakami 8 i 5 lat nad Balaton. Spodobał się nam kamping Fured w Balatonfured, ale nie ma już miejsc Smutek
Czy orientuje się ktoś, czy goście z zewnątrz mogą korzystać z basenów na terenie kempingu? np. Kemping Fured, czy Pelso Kamping w Alsoors ? Jeżeli tak to jakie są opłaty. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
Polecicie jakiś Camping tuż przy Balatonie? Czy znajdę coś w Siofok? byliśmy już w Balatonmnáriafürdő oraz Balatonfured ale zależy mi aby było też tak blisko do wody a to chyba jedynie Camping wchodzi w grę...
Odpowiedz
Kemping w Siófok ma nowego dzierzawce i nie chce z nim wspolpracowac. Moim zdaniem ceny sa nieadekwatne do oferowanego standardu. Ponadto tuz za siatka kempingu trwa wielki plac budowy - wznoszone sa apartamentowce. Nie wyobrazam sobie odpoczynku w takich warunkach.

Polecam miejsca tutaj, 100 m od Balatonu:

Calineczka
Odpowiedz
Witam, trochę późno, ale poszukuję noclegu nad Balatonem- najlepiej w okolicach Siófok. Dla 5 osób ( 4 dorosłe 1 dziecko- 12 lat). od 10 do 14 lipca. Ktoś coś?
Odpowiedz
Jak dla mnie tylko i wyłącznie Kampingi do wody blisko, czysto i wszędzie blisko zaliczyliśmy już 3 teraz szukam znowu coś na sierpień tylko ja dziećmi to trochę gorzej 2 i 6
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 794 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,566 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,600 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,098 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312
  Bezpłatne plaże nad Balatonem w 2022 roku Waldek 3 5,655 06-06-2022, 23:04
Ostatni post: Anderek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości