Nyirbator
Zauważyłem, że zwykle na fotografiach "ślinotokowych" pojawiają się gundel palacsinta. Chyba ulubione Twojej drugiej połowy Oczko.
Jeśli chodzi o ten aerobik, to widzę jednak w tym jakiś sens - można się napatrzeć na panie instruktorki  :Szeroki uśmiech a to z pewnością wywiera jakiś pozytywny wpływ.
Odpowiedz
Tu są naleśniki Gundela, ale w Sarospatak jemy ze serem waniliowym (chyba najlepsze we wszystkich kategoriach).
Odpowiedz
(19-07-2018, 23:07)Sztasek napisał(a): ... mam takie odczucie, że tą blond Węgierkę prawdopodobnie już kiedyś spotkałem na basenach w Sárospatak ... Zarumieniony

To chyba ta blondynka:

[Obrazek: 4a6290a251e47779.jpg]
Odpowiedz
Cześć! To mój pierwszy wpis na Forum (swoją drogą - świetne miejsce i masa informacji - dzięki) - mam nadzieję, że piszę w dobrym wątku. Jestem ciekawa jak to jest w Niyrbator w kwestii rezerwacji - wyczytałam, że miejsce na campingu należy rezerwować, wydaje mi się to nieco dziwne, nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam - czy ten proceder nadal obowiązuje? Fajnie by było, jakby ktoś napisał jak na campingu Sarkany wygląda kwestia aneksów kuchennych, w co koniecznie należy się zaopatrzyć, żeby można było coś ugotować, przyrządzić posiłek? Jak wyglądają sanitariaty? Co z lodówkami (gdzieniegdzie można za dopłatą sobie wypożyczyć/wynająć)? Byłabym także wdzięczna za jakies wieści nt cennika z tego roku, bo znalazłam tylko z 2017 - chyba, że nic się nie zmieniło Uśmiech. Wiem, że dużo pytań, ale mam nadzieję, że ktoś się znajdzie i odpisze. Pozdrawiam!
Odpowiedz
Ja czasem pisałem maila, że przyjeżdżam, a czasem nie, z miejscem pod namiot nie było problemów, natomiast d0mki są i tak zajęte na rok z góry.
Sanitariaty są gdzieś na zdjęciu wstawionym ze trzy lata temu, bardzo porządne.
Kuchni nie ma. Jest pawilon ze stołami, gdzie można zjeść coś swojego.
Lodówka ogólnodostępna jest w pawilonie, nie zamykana. Ceny są bardzo przystępne, nie chce mi się szukać, czy 6500 czy 7500 za dobę dla dwóch osób pod namiotem + samochód.
Odpowiedz
Dzięki za obszerną odpowiedź! Uśmiech
Odpowiedz
Czy ktoś może zamierza zbłądzić do Nyirbator w dniach 15 do 19 sierpnia?
Odpowiedz
jestem. Wyjazd 3:20, na miejscu 8:15. Stoję koło baraku jadalnego, rej. ***25WU. Zapraszam.
Odpowiedz
Duży tłok na campingu?
Odpowiedz
Zajęty może w 60%, nawet niektóre d0mki wyglądają na puste.

[Obrazek: 06c920c9a00e6fc4.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości