Nyirbator
Na pobudzenie apetytu - gulasz w Hardi Csarda:

[Obrazek: 406fa188e3de3d18.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: 48449a1ba77be7d8.jpg]
Odpowiedz
RLA w Nyirbator ?
Odpowiedz
I jak było, za dwa tygodnie też będę wizytować
Odpowiedz
[Obrazek: 97b412c3eac90a14.jpg]

[Obrazek: 90ed902f0a83b04c.jpg]

[Obrazek: 9d30252defe25492.jpg]

[Obrazek: 69967910ab8af80c.jpg]

[Obrazek: f8500beeee0975c9.jpg]

[Obrazek: 06a386254a74ac9a.jpg]

[Obrazek: 36dd788c46e94bce.jpg]

[Obrazek: c2bde03f24fc2c7a.jpg]
Odpowiedz
Mało brakowało, aby ten post pojawił się w wątku "Sarospatak". Małżonka bardzo lubi ten popularny kurort, jednak jak przypuszczałem, dzieli tę sympatię ze zbyt już licznym gronem rodaków. Parę minut przed ósmą ominąłem koniec kolejki do recepcji Vegardo (jak widać sznur samochodów kończył się na głównej ulicy) i półtorej godziny później meldowaliśmy się na Smoku.

[Obrazek: 17e8b2890fd65f56.png]

Na kempingu prawie sami Polacy - około 10 ekip, większość z Sanoka, Krosna i okolic. Jeden tylko kamper na żółtych tablicach - pewnie Holender. W d0mkach większość to Węgrzy i ktoś z Rumunii.
Jeśli jest ktoś z Forum - zapraszam do ujawnienia, mój niebieski namiocik stoi z tyłu za wiatą jadalną.
Na kąpielisku zmiany niewielkie, trwa remont brodzika dla dzieci. Jedna zmiana na niekorzyść - w dniu wyjazdu wstęp na baseny już nie jest darmowy, bilet można kupić za pół ceny, więc chociaż tyle.
Pogoda bardzo miła, słońce z chmurkami.
Odpowiedz
Heart 
Wyjazd 20-23.06. się udał, namiot prawie wcale nie przeciekał, zwłaszcza, że deszczu było tylko półtorej godziny. Na kąpielisku zmian niewiele. Zieleń bardzo zadbana, ludzi stosunkowo mało, dopiero od soboty troszkę dosypało. Nowość to plaża z parasolami i leżakami, płatna dość słono i stąd pewnie zainteresowanie było zerowe.

[Obrazek: 4c9e25821ece9b4e.jpg]

[Obrazek: 334bd8d2100a7448.jpg]

[Obrazek: fb2358995ceebb46.jpg]

[Obrazek: eed7fe0582c8d474.jpg]
Odpowiedz
w sensie te leżaki są płatne? A jak było z dotychczasowymi leżakami? Stały w różnych miejscach, parę razy z nich korzystałem, więc chyba były gratisowe??

Cytat:Na kąpielisku zmiany niewielkie, trwa remont brodzika dla dzieci. Jedna zmiana na niekorzyść - w dniu wyjazdu wstęp na baseny już nie jest darmowy, bilet można kupić za pół ceny, więc chociaż tyle.
jak oni to sprawdzają, skoro kempingowicze wchodzą na baseny przez od siebie, a nie przez główną bramę obok kas?
Odpowiedz
Bramka między kempingiem a kąpieliskiem jest trwale zamknięta. W dniu wyjazdu dostaje się kupon uprawniający do zakupu ulgowych biletów w kasie. Dla bezpieczeństwa kempingu to chyba lepsze.
Plaża ma teraz piasek, którego tu jest i tak pod dostatkiem. Pilnuje jej ratownik - w tej sytuacji chyba mało satysfakcjonujące zajęcie. Uśmiech
Odpowiedz
Eh, to d..a. Nawet nie chodzi o ten dzień wyjazdu, ale dotychczas łaziło się z kempingu wykąpać, potem z powrotem na chwilkę, w jedną i drugą stronę, a teraz trzeba będzie przechodzić cały czas przez główne wejście Smutek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości