Nyiregyhaza - MIESZKANIE
#1
Witam
cieszę się ,że jest to forum , może ktoś się znajdzie by mi trochę pomóc Oczko
razem z kolega z pracy jedziemy dzisiaj do Nyiregyhaza w celu poszukiwania mieszkania , domu do wynajecia , zamierzamy tam pozostać 2 lata a może i wiecej , szukalem troche mieszkań i sa oczywiscie ale chyba po angielsku bede mial problem sie dogadac bo nie dostalem zadnej odpowiedzi na zapytania ofertowe :/ , czy zna moze ktos jakas agencje nieruchomosci w nyiregyhaza ?? oczywiscie ze znajomoscia Angielskiego , bo po wegiersku nie umiem nic :/ ewentualnie czy ktos mogl by mi pomoc w kontakcie ?/poszukaniu ofert ?
Odpowiedz
#2
Możesz szukać przez internet: http://ingatlan.com/lista/kiado+lakas+t:...ADregyháza
Możesz zrobić odpowiednie ustawienia po lewej stronie ekranu w zależności czego szukasz ( mieszkania czy domu), w jakiej cenie itd.
Odpowiedz
#3
dzieki za link Uśmiech spr jak dojade do hotelu Oczko ciekawe jak będzie z kontaktem , jak wcześniej już pisałem , pytałem po angielsku i zero odpowiedzi i nie wiem czy nie lepiej przez biuro pośredniczące ,
Odpowiedz
#4
W Nyíregyháza jest kilka biur pośredniczych: wpisz do wyszukiwarki ingatlaniroda Nyíregyháza i wyskoczy Ci mapka z adresami i telefonami. Mnie wyskoczyło 6 takich biur.
Odpowiedz
#5
Super dziekuje bardzo Uśmiech
Odpowiedz
#6
Znalazłeś coś ciekawego? Uśmiech
Odpowiedz
#7
dzisiaj jestem ustawiony z posrednikiem na 10 wiec jak cos to dam znac Oczko ogolnie to jest ktos z Nyiregyhazy ? dobrze by bylo sie nie nudzic jak sie przeprowadzimy Oczko
Odpowiedz
#8
Pamiętam, że ktoś kiedyś pisał, że w związku z pracą przeprowadza się do Nyíregyházy. Wyszukiwarka na pewno pomoże Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#9
problem jest taki ,że malo osob mowi tu po angielsku , a jezeli juz mowi to bardzo slabo , tez wole przez posrednika Oczko ogloszen jest sporo

tez widzialem wlasnie wczesniej Oczko ze ktos tez sie przeprowadza i kto wie moze do tej samej fabryki Uśmiech
Odpowiedz
#10
witam ponownie , jestem juz po przeprowadzce , Oczko spory domek w nyíregyháza zomboribokor Oczko musze troche jeszcze psychicznie przywyknac do tego jezyka i moze cos w koncu zaczne lapac Oczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nocleg Nyiregyhaza, Eger - pomożecie? essence13 4 4,652 18-07-2017, 18:46
Ostatni post: essence13
  Nyíregyháza dla mieszkańców Lalusza 13 12,922 16-10-2015, 0:31
Ostatni post: Waldek
  5/6 dni w Hajduszoboszlo lub Nyiregyhaza Ancymonek 1 3,800 05-08-2015, 19:42
Ostatni post: wojti76
  Jak kupić mieszkanie na Węgrzech? Halloumi 5 7,294 17-11-2014, 23:21
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości