Ogłoszenia administracji
#51
Zanotowane. Myślę, że da się coś z tym zrobić. Dzięki za wszystkie uwagi Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#52
(26-02-2014, 20:57)Waldek napisał(a): Czy brak wyróżnienia linków to działanie celowe czy tylko jakiś błąd?
Tłusty druk był pomocny tym, którzy niestety muszą korzystać z okularów.
Teraz ciemna zieleń linku zlewa się z czarnym tekstem.

Poprawione. Dzięki za informację.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#53
(26-02-2014, 21:11)Sztasek napisał(a): Kolor czcionki powinien być zdecydowanie czarny ... bo na szaro-niebieskim tle wydaje się być szary

Zrobione. Faktycznie dużo lepiej w ten sposób.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#54
Ja jeśli można tylko takie wrażenia ogólne.

Nowa odsłona robi wrażenie solidniejszej, takiej bardziej uporządkowanej i profesjonalnej oraz bardziej czytelnej, nowy użytkownik nie ma zapewne żadnego problemu z odszukaniem tego co go interesuje.
Natomiast odniosłem wrażenie takiej trochę smutniejszej kolorystyki. Dominuje ciemna zieleń (lubię zieleń, ale tak jakby o ton za ciemna), odrobinę brakuje czerwonego akcentu, który elso: ożywiłby całość, masodik: w naturalny sposób odniósłby się do węgierskich kolorów.

Oczywiście te uwagi mogą być związane z moim przyzwyczajaniem się do wszystkiego, z czym u mnie walczy żona, twierdząc, że zmiany są potrzebne naszej psychice Szeroki uśmiech

Zapytam jeszcze z ciekawości, czy te motywy kwiatowo-geometryczne na lewym i prawym marginesie są jakimś nawiązaniem do węgierskiej sztuki ludowej, bo nie znam zbyt węgierskiego folkloru.
Odpowiedz
#55
Strona jeszcze nie jest kompletna. Wciąż czekamy na ukończenie logo. Myślę, że ono powinno wprowadzić trochę życia na forum Uśmiech

(28-02-2014, 10:53)andrasz napisał(a): Zapytam jeszcze z ciekawości, czy te motywy kwiatowo-geometryczne na lewym i prawym marginesie są jakimś nawiązaniem do węgierskiej sztuki ludowej, bo nie znam zbyt węgierskiego folkloru.

Jak najbardziej - spójrz tutaj.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#56
03.03.2015 - po kilku dniach przerwy w funkcjonowaniu forum wraca do życia. Przepraszamy za utrudnienia - potrzebowaliśmy chwili, aby dojść ładu po przenosinach na nowy serwer. Jak zawsze w takich sytuacjach, liczymy na Waszą czujność i zgłaszanie administracji błędów w działaniu forum.

Życzymy owocnych dyskusji! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#57
27.07.2015 - po problemach z bazą danych forum wraca do świata żywych Uśmiech Za zaistniałe niedogodności serdecznie przepraszamy!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#58
Wiosenne porządki

[Obrazek: logo_pasek.png]



Layout strony

Jak niekotrzy z Was pamiętają, poprzednia wersja skórki forum została zaprojektowana ponad cztery lata temu. I choć znakomicie nam służyła przez ten czas, to zdecydowaliśmy się z niej zrezygnować. Aktualizacje forum stawały się utrapieniem w związku z brakiem kompatybilności.

Tymczasowo przechodzimy na standardową wersję skórki forum. Mamy świadomość, że nie jest ona najpiękniejsza. W międzyczasie rozpoczynamy prace nad nową wersją graficzną forum.

Ponadto, wraz z nowym-starym logo, cofamy się do odległego roku 2012. Tak wyglądało wówczas logo forum. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich użytkowników, którzy pamiętają te czasy!


Nieaktywne konta

W ramach wiosennych porządków usunęliśmy +/- 60 nieaktywnych kont użytkowników.


Spam

Aktualizacja do nowej wersji forum oferuje skuteczniejsze metody w walce z spamem. Jesteśmy w fazie testów. Nadal będziemy wdzięczny za zgłaszanie spamu -> przycisk 'Zgłoś' pod postem.


Dziękujemy, że przez kolejne lata jesteście z nami!


Pozdrawiamy,
Administracja Forum Węgierskiego
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#59
Po dodaniu punkta dawniej strona natychmiast się aktualizowała i odbiorcy przybywał widoczny punkt. Teraz trzeba wejść w jego profil albo odświeżyć stronę. Tak zauważyłem. To pewnie czasowo.
Odpowiedz
#60
(08-04-2018, 19:05)eplus napisał(a): Po dodaniu punkta dawniej strona natychmiast się aktualizowała i odbiorcy przybywał widoczny punkt. Teraz trzeba wejść w jego profil albo odświeżyć stronę. Tak zauważyłem. To pewnie czasowo.

Stara wersja automatycznie odświeżała stronę - stąd takie wrażenie. Po odświeżeniu strony/otworzeniu innego linka zmiana w ilości punktów będzie widoczna.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości