Ogłoszenia administracji
#21
21.01.2013 - bardzo miło jest mi poinformować, że do grona moderatorów dołączyła Ribizli. Zaopiekuje się ona działem Pozostałe regiony.

Witamy na pokładzie! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#22
13.02.2013 - nowy moderator na forum. Lucas zaopiekuje się działem Katedra Hungarystyki UW.

Powodzenia! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#23
27.02.2013 - jutro (28.02) o godzinie 00:30 rozpocznie się migracja forum na nowy serwer. Forum może być wówczas niedostępne przez jakiś czas.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#24
28.02.2013 - przeprowadzkę na nowy serwer można uznać za zakończoną. Pojawiło się kilka błędów w funkcjonowaniu forum (m.in. źle wyświetlany czas), zostały już one usunięte. W razie pojawienia się jakichkolwiek nieprawidłowości tradycyjnie zapraszamy do kontaktu z nami.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#25
06.03.2013 - informujemy, że Forum nawiązało współpracę z portalem rezerwacji zakwaterowania online - Booking.com. Tym samym na stronę trafia wyszukiwarka noclegów na Węgrzech. Można ją znaleźć pod tym adresem.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#26
16.03.2013 - dodaliśmy nowe pole w profilu użytkownika. Zapraszamy do uzupełnienia informacji dotyczącej znajomości języka węgierskiego. Pole wyświetlane jest także przy postach użytkownika. Można je edytować tutaj.

EDIT: Przy nazwie użytkownika postów będzie wyświetlane także miejsce zamieszkania i płeć Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#27
31.03.2013 - ostatnimi czasy zmagamy się z plagą spamu rozsyłanego w prywatnych wiadomościach. By zapobiec temu procederowi, zdecydowaliśmy się utworzyć nową grupę dla świeżo zarejestrowanych użytkowników. Nazwa użytkownika tej grupy będzie pisana kursywą, pod nią zaś będzie widoczny tytuł: Nowy.

Członkowie tej grupy nie będą mieli dostępu do systemu wiadomości prywatnych. Po opływie jednego tygodnia od daty rejestracji każdy Nowy będzie uzyskiwał tytuł pełnoprawnego Użytkownika i tym samym dostęp do wiadomości prywatnych.

Wierzymy, ze uda nam się dzięki temu ukrócić praktyki spamowania na forum.

Pozdrawiamy!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#28
04.04.2013 - od dziś w profilu użytkowników, którzy przekroczą próg 100 punktów reputacji będzie widoczny symbol Życzliwy użytkownik: [Obrazek: zyczliwy.png]

W ten sposób chcemy wyróżnić osoby szczególnie zaangażowane w pomoc innym.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#29
28.05.2013 - grono Ekipy Forum Węgierskiego powiększyło się o kolejnego moderatora. Został nim Tudós. Witamy na pokładzie! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#30
30.06.2013 - dziś w ramach wiosennych porządków posprzątałem trochę na forum. Tematy traktujące o tym samym zostały scalone, zbędne posty usunięte, itp., itd. Mam nadzieję, że dzięki temu korzystanie z forum będzie jeszcze wydajniejsze.

W razie jakichkolwiek sugestii, zgodnie z tradycją zapraszamy tutaj.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości