Ogłoszenie - prośba o pomoc w zakupie biletu kolejowego
#1
Witam

Szukam kogos z tego forum kto mieszka w Budapeszcie i chcialby i mogl mi pomoc ..
Chodzi o to ze za ok 2 miesiace jade do Budapesztu na tydzien i chce zrobic sobie jednodniowy wypad do Wiednia pociagiem .
Z korespondencji z Mav Start wiem ze maja taka oferte co sie nazywa Fortuna . Bilet w niej kosztuje 13 euro w jednastrone (26 w dwie) czy moglby mi ktos kupic taki bilet ? Oczywiscie pokrywam wszelkie koszty ..
Jesli tak to prosze o priv (bilety mozna kupic na 60 dni przed wyjazdem)

Dziekuje
Odpowiedz
#2
(02-01-2013, 22:48)kubarze napisał(a): Witam

Szukam kogos z tego forum kto mieszka w Budapeszcie i chcialby i mogl mi pomoc (...)
Chodzi o to ze za ok 2 miesiące jadę do Budapesztu na tydzień i chce zrobić sobie jednodniowy wypad do Wiednia pociągiem .
Z korespondencji z Máv Start wiem ze maja taka ofertę co się nazywa Fortuna . Bilet w niej kosztuje 13 euro w jedną stronę (26 w dwie) czy mógłby mi ktoś kupić taki bilet ? Oczywiście pokrywam wszelkie koszty .. (...)
Dziękuję

Bilet możesz kupić sam w internecie. Zapłacisz np. przelewem bankowym lub kartą (?). Biletu międzynarodowego nie możesz wydrukować w domu tylko musisz odebrać w automacie drukującym na dworcu kolejowym (na podstawie otrzymanego 10 cyfrowego kodu). Stosowna strona do rejestracji i zakupu:
https://jegyvasarlas.mav-start.hu
Miejsca odbioru biletu na dworcu Budapest Keleti znajdziesz na poniższym planie (czerwony prostokąt to automat drukujący) - https://jegyvasarlas.mav-start.hu/eTicke...mas=keleti Pierwsze dwa zdjęcia pokazują wygląd takiego automatu.
Odpowiedz
#3
Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi Uśmiech Dzieki za to ide na zakupy Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#4
(03-01-2013, 3:30)kubarze napisał(a): Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi Uśmiech Dzieki za to ide na zakupy Szeroki uśmiech
Dzięki za życzenia ale mam już wszystkie.
Odpowiedz
#5
(03-01-2013, 3:19)Waldek napisał(a): Bilet możesz kupić sam w internecie. Zapłacisz np. przelewem bankowym lub kartą (?). Biletu międzynarodowego nie możesz wydrukować w domu tylko musisz odebrać w automacie drukującym na dworcu kolejowym (na podstawie otrzymanego 10 cyfrowego kodu). Stosowna strona do rejestracji i zakupu:
https://jegyvasarlas.mav-start.hu
Miejsca odbioru biletu na dworcu Budapest Keleti znajdziesz na poniższym planie (czerwony prostokąt to automat drukujący) - https://jegyvasarlas.mav-start.hu/eTicke...mas=keleti Pierwsze dwa zdjęcia pokazują wygląd takiego automatu.

Kapitalnie podana informacja!
wielki sens istnienia forum to możliwość uzyskania m. in. takiej informacji.



Może Admin zmieni nazwę wątku tak aby ta informacja była bardziej widoczna i dostępnaUśmiech
Odpowiedz
#6
Cześć!

Pozwoliłem sobie wydzielić nowy temat z tego wątku. Do znalezienia tutaj. kubarze, wielkie dzięki za ten opis!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#7
Witam! moje pytanie dotyczy zakupu biletu MAV ze zniżką studencką na relację Wiedeń -Budapeszt Keleti Uśmiech pomimo faktu, że zaznaczam wpierw zniżkę a później etapy podróżny, na koniec wyświetla mi się cena jak za bilet normalny. Ktoś może mnie oświeci?
Odpowiedz
#8
(24-03-2013, 22:50)Śliwka napisał(a): Witam! moje pytanie dotyczy zakupu biletu MAV ze zniżką studencką na relację Wiedeń -Budapeszt Keleti Uśmiech pomimo faktu, że zaznaczam wpierw zniżkę a później etapy podróżny, na koniec wyświetla mi się cena jak za bilet normalny. Ktoś może mnie oświeci?

Może na trasach międzynarodowych taka zniżka nie ma zastosowania?
Kiedyś czytałem relacje z podróży kolejowych pociągiem z PL do Czech. I tam ludzie kupowali bilet do stacji granicznej, a potem od granicy dalej - kasie albo u konduktora.
Odpowiedz
#9
Śliwka, a gdzie probujesz kupic ten bilet? Jaka strona?
Odpowiedz
#10
(30-03-2013, 17:42)Kamjon napisał(a): Śliwka, a gdzie probujesz kupic ten bilet? Jaka strona?

na stronie Mav- Start. Ale niestety już mi odpowiedzieli, że daremne me próby bo na połączenia między krajowe (Austria-Węgry) niestety nie będę miała zniżki.

Ale i tak jadę pociągiem, bo powiem szczerze, że strasznie dużo roboty jest z busami (dot ograniczenia wagi bagażu, lub też trza posiadać kartę kredytową), a tutaj nie ma najmniejszego problemuUśmiech

Wesołych Świąt! Oczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Winieta szybka POMOC silvero 4 3,860 14-07-2015, 20:47
Ostatni post: silvero



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości