Parkowanie w Budapeszcie
(08-07-2015, 8:35)reflex1 napisał(a): Witajcie
Dzisiaj debiutuję na tym forum z racji planowanego wyjazdu na Węgry w sierpniu. Tak sobię myślę że warto by odwiedzić Budapeszt. Chciałem się Was poradzić co do miejsca jednodniowego i bezpłatnego parkowania w okolicy Starego Miasta. Dodam że będę wjeżdżał do BP autostradą M3.
Paweł

Pawle zapraszam do przejrzenia naszego forum. Wszelkie odpowiedzi już padły.
Dla ułatwienia podam jeszcze link do informacji w języku angielskim i niemieckim:
parkowanie po angielsku
parkowanie po niemiecku .
Odpowiedz
Witam odgrzeje kotleta.
Czy ktos jest w stanie potwierdzić, że w galerii Arena Plaza parking podziemny jest nadal darmowy ?
Wybieramy się na wycieczkę po południu do wieczora i tam myślimy zostawić samochody.
Odpowiedz
Darmowy, trzeba przed 22-gą w sobotę zabrać auto. W niedzielę zamknięty.
Odpowiedz
Dziękuję za szybką i konkretną odpowiedz Oczko
Odpowiedz
(28-07-2015, 13:07)Komarek napisał(a): Darmowy, trzeba przed 22-gą w sobotę zabrać auto. W niedzielę zamknięty.
Nie wiem skąd taka informacja. Parkowałam na tym parkingu w poprzednią niedzielę - 26 lipca.
Odpowiedz
(28-07-2015, 12:30)GOREK napisał(a): ...Czy ktos jest w stanie potwierdzić, że w galerii Arena Plaza parking podziemny jest nadal darmowy ?

Aréna Plaza, Budapest, Kerepesi út 9.
Parking niestrzeżony, 2800 miejsc do parkowania (57 dla osób niepełnosprawnych).
Parkowanie gratis każdego dnia w tygodniu ! .
Skoro kawiarnie i restauracje są otwarte non-stop ... to zakładam, że parking powinien być być zawsze dostępny.
Odpowiedz
(03-08-2015, 12:24)anlog napisał(a): ... Nie wiem skąd taka informacja.

Z displaya na wjazdem w sobotę 11 lipca.
Jeżeli jest czynny 24 h tym lepiej.
Odpowiedz
Witam.Jestem pierwszy raz na tym forum. Mam pytanie. Razem z rodzicami jedziemy na Chorwację. Po drodze chcą się zatrzymać w Budapeszcie by zobaczyć Plac Bohaterów. Tutaj moje pytanie:gdzie blisko jest parking? Czy trzeba płacić? Dodam,że będziemy tam mniej więcej w poniedziałek o 1 może 2 nad ranem. Liczę na szybką odpowiedź. Uśmiech
Odpowiedz
Witam,

tym postem zarazem witam się z użytkownikami tego forum Uśmiech

Budapeszt odwiedziłam już 3-krotnie ale tylko raz samodzielnie i tylko przejazdem nocnym. Teraz planuję wiosenny 3dniowy pobyt. O ile co zobaczyć i jak jest dla mnie dość jasne, to mam problem co zrobić z samochodem. Myślałam o P+R (idealnie takie rozwiązanie sprawdziło się w Wiedniu i cena 3,6 eur/dobę super), ale w Budapeszcie zaskoczenie, bo parkowanie od pt od 11 do niedzieli do 15 wychodzi ok. 200 zł

Ten parking (http://www.bkk.hu/parkolas/pr-parkoloink/kokiterminal/) jest trochę tańszy (stawka nocna), ale jest także bilet za 3570 ft na 7 dni 0-24h. Czy dobrze czytam, że lepiej będzie kupić ten bilet i jego wykorzystać? Tylko gdzie go kupić? W jakiejś kasie przy wjeździe na parking?

A może możecie polecić jakiś inny parking w mieście, gdzie mogę zostawić bez obaw auto na 3/4 dni.
Odpowiedz
Dla gości hotelowych parkowanie gratis ... to najlepsze rozwiązanie Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  'Maciej Je' w Budapeszcie ex-komar 4 393 24-04-2024, 9:20
Ostatni post: Slavekk
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 301 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 557,303 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 88,080 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 320 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości