Pomoc w promocji forum
#11
(06-08-2012, 18:32)fvg napisał(a): Logo można pobrać stąd lub stąd. Bardzo nam miło Uśmiech

Drodzy moi ! Mam czasem coś do czynienia z drukiem i chciałbym Was przestrzec przed częstym błędem zleceniodawców budzącym u drukarzy uśmiech politowania. Otóż wskazane obrazki mają zbyt małą rozdzielczość - nadają się może najwyżej na znaczek w klapie. Proszę sobie je powiększyć do formatu pocztówki - piksele będą jak oczka w siatce ogrodzeniowej. Faktura materiału nieco tuszuje takie niedostatki, ale tutaj nawet na worku jutowym byłoby je widać.
Proszę bez obawy wstawić plik szerokości 2400px - z punktu widzenia drukarni to jest malutki pliczek. Zmniejszyć znacznie łatwiej. Uśmiech
Odpowiedz
#12
Jak tylko się kiedyś takiego dorobimy na pewno trafi na forum. Logo było projektowane z myślą o stronie internetowej, nie wydrukach Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#13
Zwróciłam na to uwagę kiedy powiększyłam logo w wordzie. Nie nadaje się do tego.
Odpowiedz
#14
Jakby była potrzeba, to oferuję wszelką pomoc przy wykonaniu grafiki o dużym DPI do druku.
Odpowiedz
#15
Oto moja "koszulka z forum"
[Obrazek: 2zh39zc.jpg]
Odpowiedz
#16
Uśmiech No super, prawdziwy unikat! Niech się dobrze nosi!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#17
Jakby ktoś potrzebował większej grafiki, to proszę: 1024x458
Jest to powiększone nasze logo. (niech nikt nie mówi, że nie można Oczko)Jeśli będzie taka potrzeba, to zrobię znacznie większe, tylko będę już musiał popracować trochę przy szczegółach w koronie, których na oryginale nawet nie ma.
Odpowiedz
#18
O, fajnie! Dzięki, Imre.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#19
Imre, czy zmian dokonujesz w Adobe?
Czy możemy Cię prosić o takie przygotowanie loga, żeby nad napisem "forum wegierskie", w górze pojawił się adres naszego forum? czy to już nadużywanie Twojej uprzejmości? Uśmiech

Chciałbym ten obrazek umieścić w tle swojego profilu na Facebooku, a sama nazwa nie wszystko mówi...
Odpowiedz
#20
Ależ pomogę z przyjemnością Uśmiech Zrobiłem kilka na próbę, bo nie wiem, jaka czcionka, wielkość itd. (to nie Adobe Oczko)

Przykład: 1, 2, 3, 4, 5.

To tylko projekty. Mój pomysł był taki, żeby nawiązać kolorystycznie do reszty (biały kolor i czarna obwódka). Jeśli ma być inaczej, nie ma żadnego problemu.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycje zmian, pomysły na rozwój forum fvg 104 92,865 10-11-2023, 12:06
Ostatni post: au-iv-385223
  [PORADNIK] Jak wstawić obrazek na forum? fvg 32 84,272 05-11-2023, 21:28
Ostatni post: ex-komar
  Wygląd forum fvg 25 10,906 10-12-2020, 0:38
Ostatni post: Pudelek
  Forum na przeglądarkach andrasz 1 4,753 12-07-2014, 20:48
Ostatni post: fvg
  [PORADNIK] Jak ustawić avatar na forum? fvg 0 6,095 11-02-2014, 20:16
Ostatni post: fvg



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości