Pracownik biurowy z j. węgierskim [Warszawa]
#1
Lobo - agencja doradztwa personalnego stworzona przez zespół profesjonalistów, proponuje usługi outsuorcingowe w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników. Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży TSL, zatrudniającej około 12 000 specjalistów działających w międzynarodowym środowisku, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY/ SPECJALISTA DS. DYSTRYBUCJI MIĘDZYNARODOWEJ

Miejsce pracy: Warszawa (okolice)


Podstawowe obowiązki stanowiska:

Gwarantowanie satysfakcji i spełnienia potrzeb klientów oraz realizacja wymagań wynikających z umów
Optymalizacja dostaw do odbiorców przy wykorzystaniu dostępnej sieci punktów przeładunkowych oraz poprzez planowanie transportów bezpośrednich z jednym i z wieloma punktami rozładunku
Efektywne zarządzanie flotą przewoźników dedykowanych do obsługi dystrybucji
Sporządzanie raportów i analiz związanych z procesem dystrybucji


Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Komunikatywna znajomość języka węgierskiego
Znajomość geografii Polski i Europy
Umiejętność analizy i planowania
Bardzo dobra organizacja pracy
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
Rozbudowany pakiet socjalny
Opiekę medyczną


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres katarzyna.jesionek@lobohr.pl w temacie podając numer referencyjny: PB_WA_TSL/02/13


Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz w celach marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) . Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."
Odpowiedz
#2
witam jestem zainteresowany oferta: 514332196

Pozdrawiam

Andrzej Kindzierszky
Odpowiedz
#3
(28-04-2013, 15:09)karek32 napisał(a): witam jestem zainteresowany oferta: 514332196 Pozdrawiam Andrzej Kindzierszky


Nie doczytałeś? W ogłoszeniu jest informacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres katarzyna.jesionek@lobohr.pl w temacie podając numer referencyjny: PB_WA_TSL/02/13 .
Powodzenia!
Odpowiedz
#4
Szeroki uśmiech Juz wysylam CV
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca zdalna z językiem węgierskim maromaro 0 1,483 09-09-2021, 12:22
Ostatni post: maromaro
  pracownik ds. obsługi klienta z j. węgierskim Robstal 0 903 23-06-2021, 17:13
Ostatni post: Robstal
  Praca z węgierskim i polskim - Śląskie m.stefek 5 2,355 12-06-2021, 17:50
Ostatni post: Mat
  [Lublin lub zdalna] Rekruter z jęz. węgierskim Werckpost 1 1,554 05-01-2021, 17:23
Ostatni post: anikaghorri
  Poszukuję pracownika z językiem węgierskim-praca zdalna lub stacjonarna Rybarzowice Bogusław 2 1,356 05-01-2021, 17:14
Ostatni post: anikaghorri



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości