Problem Orangeways
#1
Witam,
Wczoraj dokonałem rezerwacji biletów z Krakowa do Budapesztu u przewoźnika Orangeways. Mam problem ponieważ przy formie płatności wybrałem przelew (była taka opcja więc postanowiłem z niej skorzystać) i niestety po przekierowaniu wyskoczyło w języku węgierskim dziękujemy za dokonanie rejestracji. Termin płatności 25.01. Sposób płatności: nie dostępny w Polsce. Na maila nie otrzymałem ani biletów ani informacji w jaki sposób moge dokonać tej płatności. Miał ktoś z podróżujących podobne przygody z tą frimą? Nie chciałbym zostać pociągnięty do odpowiedzialności, nie ze swojej winy. Jeśli jest ktoś w stanie pomóc to bardzo proszę.

Ps. Dodam, że wysłałem już dwa maile w tej sprawie ale nadal nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. SPAM pusty.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Orangeways nie jest wiarygodnym przewożnikiem .... o tym już pisano.
Na trasie Kraków - Budapeszt jeździ też węgierski Volan>www.eurolines.hu
Wyjazd z Krakowa o 15.oo w poniedziałek, środa, sobota.
Odpowiedz
#3
Opcja przelewu obejmuje jedynie przelew krajowy. Innymi słowy, musisz mieć konto na Węgrzech w forintach, żeby płacić w ten sposób. Pozostaje opłata kartą.

Inna sprawa, że - jak słusznie zauważył Sztasek - OrangeWays od jakiegoś czasu nie cieszy się dobrą reputacją.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  OrangeWays [Kraków - Budapeszt] fvg 84 86,907 14-10-2016, 8:50
Ostatni post: makgajwer
  Orangeways - gdzie przyjeżdża do Budapesztu melequa 2 2,804 08-08-2014, 21:10
Ostatni post: Sztasek
  Co z tym Orangeways? namazu 7 5,653 05-02-2014, 12:57
Ostatni post: fvg



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości