Propozycje zmian, pomysły na rozwój forum
#51
Zgadza się. Posty, które zostały napisane w czasie, gdy zegar nie działał prawidłowo mają zły czas. Problem powinien rozwiązać się, gdy minie godzina ich napisania (najpóźniejszy jest 21:11, jeśli dobrze pamiętam).

Cały czas próbuję też ręcznie zmienić im czas, ale okazuj się nie być to takie proste. Zobaczymy, jak to będzie wyglądać po 21:11 Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#52
Witam. Mam taki problem, otóż nie mogę odczytać prywatnej wiadomości. Można jakoś temu zaradzić?
Odpowiedz
#53
Spróbuj teraz, powinno być w porządku. Opcja wiadomości prywatnych jest wyłączona dla grupy Nowy. To był powód, dla którego PW były niedostępne.

Pozdrawiam! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#54
Nie wiem, czy dobry dział, ale od wczoraj nie mogę wejść na wątek: http://forum.wegierskie.com/Wycieczka-sa...W%C4%99gry - mam go w spisie, ale jak kliknę, to "brak odebranych danych". Z początku myślałem, że temat został usunięty, ale widzę, że ma już 2 strony... "Ę" w nazwie chyba nie jest przeszkodą, bo w innych też jest, a tamte działają. Windows XP pro. Zdziwiony
Odpowiedz
#55
A spróbuj klinąć w linka, który wygenerował się w Towim poście (W%C4%99gry zamiast Węgry). Pomaga?
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#56
Sprawdziłem właśnie spod Windowsa XP i wszystko działa. Spróbuj jeszcze wyczyścić ciasteczka (cookies).
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#57
Wykosiłem sobie na netbooku wszystkie ustawienia i hasła - dalej nic, pod Chrome i pod IE to samo.
Załączyłem blaszaka (Win98, IE i Opera) - to samo. Wspólne jedynie łącze (radiowe) i prymitywny router. Jakiś firewall blokuje? Może w radiówce, bo router jest chyba na to za głupi. SmutekSmutekSmutekSmutek

Aha, link z "%" i "99" po wpisaniu w pasek sam się redukuje do postaci "Węgry".
Odpowiedz
#58
http://forum.wegierskie.com/thread-37.html - a to?
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#59
Przepraszam, że dopiero teraz - ale niestety również po długim mieleniu dostaję: Brak odebranych danych, a w pasku tytułu na samej górze nad adresem - Nie można załadować dresu http...-Wycieczka samochodem na W99%4%gry.
Zobaczę w pracy, ale dopiero po niedzieli.
Odpowiedz
#60
Z innego miejsca czytam normalnie (XP+FFox). Muszę zapytać mojego "providera". Oczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Jak wstawić obrazek na forum? fvg 32 84,266 05-11-2023, 21:28
Ostatni post: ex-komar
  Wygląd forum fvg 25 10,904 10-12-2020, 0:38
Ostatni post: Pudelek
  zwiększenie limitu miejsca na pocztę eplus 10 6,572 13-08-2018, 21:21
Ostatni post: Marek1953
  Identyfikacja - rozpoznaj innych forumowiczów na Węgrzech! andrasz 20 19,982 21-05-2018, 13:51
Ostatni post: piablo75
  liczba postów na stronie eplus 2 4,471 18-01-2016, 10:31
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości