Propozycje zmian, pomysły na rozwój forum
#61
Tam troszkę wyżej był opisany problem z wyświetleniem prywatnych wiadomości. Już wiem czemu nie mogę (Nowy). Teraz tylko pytanie: co zrobić, żeby nie być nowym? Trzeba poczekać jakiś czas czy naprodukować trochę postów? Uśmiech
Odpowiedz
#62
Musisz swoje odczekać. Spokojnie, nie trwa to długo Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#63
Wstawiłem trochę zdjęć i moje posty nabrały ogromnych rozmiarów. Gdy postów w wątku przybędzie, może stać się on nieczytelny. Może warto byłoby ograniczyć wielkość obrazka, tak jak to się dzieje już teraz, ale do miniaturki np. o szerokości 600, a nie 1000, oczywiście z powiększaniem po kliknięciu, tak, jak dzieje się teraz. Przynajmniej w moich postach, albo w postach typu seria slajdów, gdzie zdjęć jest więcej, niż 2 (nie licząc uśmieszków, bo teraz jak widzę one też się liczą do maximum 10, chociaż powstają ze średnika i nawiasu, a nie są hiperłączami do zewnętrznych obrazków).
Odpowiedz
#64
(28-07-2013, 14:17)eplus napisał(a): Może warto byłoby ograniczyć wielkość obrazka...
To dobry pomysł, a fotka i tak będzie przejżysta. Proponuję rozmiar 1200x900 pix i 500 kByte...
Odpowiedz
#65
Nie dokładnie o to mi chodziło. Ja ładuję na fotosik nie obrabiane kobyły 4000x3000 po 2,5MB, a fotos domyślnie to obcina do 1000x750. Tylko forum wyświetla moje zdjęcie chyba w formacie 800x600 jako podgląd z paskiem informującym, że po kliknięciu obejrzę rozmiar oryginalny 1000x750. Dziesięć takich zdjęć daje post o wysokości 6000pix nie licząc podpisów pod obrazkami.
A proponowałbym, żeby ten podgląd (zwłaszcza w postach zawierających serię zdjęć) miał rozmiar mniejszy, np. 600x450 albo 400x300 (przy proporcjach 4:3), a kto zechce - kliknie sobie powiększenie jak dotąd.
Odpowiedz
#66
Myślę, że da się zrobić. Sprawdzimy ten wariant.

Edycja: Gotowe. Faktycznie wygląda to lepiej Uśmiech Dzięki za sugestię.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#67
Ze względu na okres wakacyjny link "Najczęściej zadawane pytania" warto byłoby uzupełnić o tematy: ""Jak komfortowo i bez opłat przejechać przez Słowację" (nie wiem, czy istnieje odpowiedź na to pytanie) oraz "Gdzie się wybrać rodziną z małymi dziećmi - szukam spokojnego i niedrogiego miejsca". Link do FAQ powinien zajmować ok. 1/4 ekranu w centralnej części, zwłaszcza dla nie zalogowanych oraz nowych użyszkodników. Oczko
Odpowiedz
#68
Też myślałem nad czymś takim, ale póki co czasu brak. Gdy tylko będę miał go nieco więcej, FAQ zostanie poszerzone o wymienione tematy (a może i coś więcej Uśmiech).
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#69
(29-07-2013, 19:33)fvg napisał(a): (a może i coś więcej Uśmiech).
"Dajcie namiary na jakąś dobrą piwnicę/winnicę" WinoWinoWino Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#70
Niedawno zakończył się - niestety bez rozstrzygnięcia - konkurs nt. Balatonu. Być może znalazłyby się jakieś ciekawe relacje, których autorzy, np. z powodu skromności, nie zdecydowali się ubiegać o nagrodę. Ja nie zapuszczam się ostatnio tak daleko, więc nie musiałem pod tym kątem oceniać moich własnych wypocin. Było - minęło. Jednak gdyby podobna patowa sytuacja miała miejsce w przyszłości, to ośmielę się zaproponować, aby Szanowna Moderacja w porozumieniu z Czcigodną Kapitułą Konkursu przy akceptacji P.T. Fundatorów rozdysponowali nagrody według swojego najlepszego rozeznania ku pożytkowi aktywnych na konkursowej niwie uczestników Forum i z pełną satysfakcją dla Organizatorów.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Jak wstawić obrazek na forum? fvg 32 84,268 05-11-2023, 21:28
Ostatni post: ex-komar
  Wygląd forum fvg 25 10,904 10-12-2020, 0:38
Ostatni post: Pudelek
  zwiększenie limitu miejsca na pocztę eplus 10 6,574 13-08-2018, 21:21
Ostatni post: Marek1953
  Identyfikacja - rozpoznaj innych forumowiczów na Węgrzech! andrasz 20 19,983 21-05-2018, 13:51
Ostatni post: piablo75
  liczba postów na stronie eplus 2 4,471 18-01-2016, 10:31
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości