Propozycje zmian, pomysły na rozwój forum
#1
Jak w temacie. Czekamy na Wasze sugestie.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#2
Dzisiaj zobaczyłam to forum i zaraz się zarejestrowałam.
Super forum i wiele przydatnych informacji, byłam z rodzina na Węgrzech wielokrotnie, przeważnie na basenach albo przejazdem z Chorwacji. Świetny kraj na fajne wakacje.
Pozdrawiam moderatora i użytkowników( brak tematu, gdzie można się przywitać).
Odpowiedz
#3
Chciałam zapytać czy dodawanie obrazków w podpisie jest odgórnie wyłączone (jeśli tak, to dlaczego?), czy to tylko ja jestem łosiem i nie umiem znaleźć odpowiedniej opcji w ustawieniach.
Odpowiedz
#4
Witamy na forum!

(05-02-2012, 20:02)basiaela napisał(a): Super forum i wiele przydatnych informacji, byłam z rodzina na Węgrzech wielokrotnie, przeważnie na basenach albo przejazdem z Chorwacji.

Zapraszam w takim razie do podzielenia się z pozostałymi czytelnikami forum adresami sprawdzonych noclegów, restauracji i wszystkim tym, co może się przydać w podróży! A może jakaś relacja z wyprawy? Uśmiech

basiaela napisał(a):Pozdrawiam moderatora i użytkowników( brak tematu, gdzie można się przywitać).

Temat dodany, zapraszam tutaj. Proszę otwierać nowe tematy zgodnie z zapotrzebowaniem! Również pozdrawiamy Uśmiech


Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#5
(05-02-2012, 20:09)Lilly Lill napisał(a): Chciałam zapytać czy dodawanie obrazków w podpisie jest odgórnie wyłączone (jeśli tak, to dlaczego?), czy to tylko ja jestem łosiem i nie umiem znaleźć odpowiedniej opcji w ustawieniach.

Zależy nam na tym, by forum szybko funkcjonowało i zdecydowaliśmy się wyłączyć możliwość dodania obrazków do podpisu. Z czasem, gdy uda się wprowadzić jakieś limity odnośnie wielkości takiego obrazka, opcja może zostać włączona. Póki co jednak w podpisie może znajdować się jedynie tekst.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#6
proponuję nie wiem w jaki sposób ale pozakładać wątki np

Eger

Bogacs


Hajduszoboszlo

tokaj
i tam pisac wklejac zdjecie , infa o noclegach . basenach itd

pozdrawiam Paweł
Odpowiedz
#7
italodisco, dobra koncepcja. Z czasem, w miarę rozrastania się forum pewnie przejdziemy na taki system.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#8
Nie kręp się, Pawle. Admin tak to właśnie wymyślił, jest na to dowód w tematach o Budapeszcie chociażby. A zrobił to pewnie dość dawno i już nieco zapomniał.
Odpowiedz
#9
Na moje to by wypadało jakoś rozkręcić fanpage na Facebooku.
http://www.facebook.com/forum.wegierskie

Ostatni wpis jest z 6 maja, a codziennie powinno się tam coś pojawiać. Choćby głupoty typu: piosenka polecana na dziś.
Odpowiedz
#10
Masz rację - fanpage jest trochę zaniedbany. Uczciwie przyznam, że brak mi trochę na to czasu. Jeśli miałbyś ochotę się tym zająć, to podeślij swoje dane na PW i dodam Cię jako administratora.

(25-05-2012, 14:42)Maniek napisał(a): Na moje to by wypadało jakoś rozkręcić fanpage na Facebooku.
http://www.facebook.com/forum.wegierskie

Ostatni wpis jest z 6 maja, a codziennie powinno się tam coś pojawiać. Choćby głupoty typu: piosenka polecana na dziś.

Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Jak wstawić obrazek na forum? fvg 32 84,267 05-11-2023, 21:28
Ostatni post: ex-komar
  Wygląd forum fvg 25 10,904 10-12-2020, 0:38
Ostatni post: Pudelek
  zwiększenie limitu miejsca na pocztę eplus 10 6,572 13-08-2018, 21:21
Ostatni post: Marek1953
  Identyfikacja - rozpoznaj innych forumowiczów na Węgrzech! andrasz 20 19,982 21-05-2018, 13:51
Ostatni post: piablo75
  liczba postów na stronie eplus 2 4,471 18-01-2016, 10:31
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości