Propozycje zmian, pomysły na rozwój forum
#11
A może by dodać dział: Historia ?
Odpowiedz
#12
(28-05-2012, 10:48)Maniek napisał(a): A może by dodać dział: Historia ?

Z czasem może powstać. Póki co na tematy historyczne piszmy w dziale Kultura, bo mamy sporo działów a mało postów Oczko Jak będzie dużo tematów o tematyce historycznej, to pewnie powstanie osobny dział.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#13
Chciałabym opisać ścieżki rowerowe na Węgrzech. Jak można otworzyć nowy dział pt "Ścieżki rowerowe na Węgrzech" w kategorii Turystyka?
Odpowiedz
#14
(10-06-2012, 18:08)malika_12 napisał(a): Chciałabym opisać ścieżki rowerowe na Węgrzech. Jak można otworzyć nowy dział pt "Ścieżki rowerowe na Węgrzech" w kategorii Turystyka?

Pomysł super! Proponuję założyć temat "Ścieżki rowerowe na Węgrzech" w dziale Ceny, usługi, porady lub Jak dojechać? (według uznania) i opisywać tam ścieżki w kolejnych postach, gdyż jest to za mały temat na nowy dział. Ewentualnie, gdyby całość faktycznie rozrosła się do pokaźnych rozmiarów będziemy myśleć o osobnym dziale.

Gdybyś potrzebowała jakiejś pomocy, pisz śmiało Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#15
A może poradnik/ściągawka dotycząca pisania węgierskich liter z klawiatury. Ja korzystam z Worda: wstaw-kopiuj-wklej. Pisanie węgierskich słówek i nazw zajmuje mi dużo czasu.
Odpowiedz
#16
O, fajne! Zrobię, jak tylko znajdę wolną chwilę. Chyba, że mnie ktoś ubiegnie. Też by było miło Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#17
Poradnik przygotował już niezastąpiony moziba. Do znalezienia tutaj. Dzięki!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#18
Wciąż czekamy na Wasze sugestie! Piszcie śmiało! Nie wierzę, że nie brakuje Wam niczego na forum Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#19
Witam
Może piszę nie w tym miejscu, ale myślę, że można założyć typowy dział kulinarny i fotograficzny. Do tej pory kulinaria i fotografia są rozrzucone po innych działach.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#20
Mamy przecież dział Kuchnia. Nie bardzo rozumiem, czym kulinaria miałyby się różnić od kuchni? Uśmiech

Co do zdjęć, to można pomyśleć. Choć póki co tematy są dwa - jeden dla Budapesztu w dziale Budapeszt i jeden w dziale Balaton. Tematy nie cieszą się specjalną popuarlnością - chyba tylko ja coś tam wrzucam Oczko Także obawiam się, że to za mało, by tworzyć cały dział.

Dziękuję za pomysły!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Jak wstawić obrazek na forum? fvg 32 84,266 05-11-2023, 21:28
Ostatni post: ex-komar
  Wygląd forum fvg 25 10,904 10-12-2020, 0:38
Ostatni post: Pudelek
  zwiększenie limitu miejsca na pocztę eplus 10 6,572 13-08-2018, 21:21
Ostatni post: Marek1953
  Identyfikacja - rozpoznaj innych forumowiczów na Węgrzech! andrasz 20 19,982 21-05-2018, 13:51
Ostatni post: piablo75
  liczba postów na stronie eplus 2 4,471 18-01-2016, 10:31
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości