Przedstawiciel ds. obsługi klienta węgierskiego [Warszawa]
#1
Przedstawiciel ds. obsługi klienta węgierskiego
(posługujący się biegle jęz. polskim, węgierskim i angielskim)
Miejsce pracy: WarszawaDołączając do RS Components jako przedstawiciel ds. obsługi klienta, staniesz się częścią organizacji, w której zmiany są codziennością i w której zawsze poszukujemy sposobów na poprawienie naszych możliwości, jak również na ulepszanie obsługi klienta.

Możliwość dołączenia do lidera rynku w zakresie dystrybucji i usług, wyróżniającego się nieprzeciętną obsługą i zaangażowaniem pracowników, przywilej korzystania ze świadczeń pracowniczych oraz pracodawca zaangażowany w Twój osobisty rozwój stanowią wielką szansę.

Jako przedstawiciel ds. obsługi klienta będziesz pierwszym punktem kontaktu dla klientów z Węgier, oraz częścią rozwijającego się zespołu, aby zapewnić naszym potencjalnym klientom najwyższej jakości konsultacje telefoniczne dotyczące naszych wyjątkowych produktów i usług. Do Twoich głównych obowiązków należeć będą:
 • przyjmowanie i przetwarzanie zapytań klientów oraz zamówień przez telefon, e-mail, internet i faks.
 • ścisła współpraca z naszą globalną firmą oraz zespołami w biurach w Niemczech i Wielkiej Brytanii, w tym z działami sprzedaży, operacyjnymi, finansów i logistyki przy użyciu jęz. angielskiego.
 • aktywna i bezpośrednia komunikacja z klientami dotycząca ogólnych pytań na temat naszych produktów i usług w jęz. lokalnym klienta (Węgry).
 • zdobywanie i przetwarzanie danych nowych klientów oraz opinii klientów.
 • stałe zapewnianie wysokiego standardu usług, komunikacji i jakości.

Kwalifikacje:
 • Biegła znajomość jęz. węgierskiego, polskiego i angielskiego — w mowie i w piśmie.
 • Doświadczenie w kontakcie telefonicznym z klientem.
 • Dobry kontakt z klientami i pozytywne nastawienie mające wpływ na inne osoby.
 • Umiejętność pełnego skupienia się na kliencie i obsłudze.
 • Umiejętność pracy zarówno indywidualnie, jak i w zespole.
 • Chęć uczenia się nowych rzeczy i umiejętność pracy pod presją czasu w razie potrzeby.
 • Gotowość do pracy w godzinach 7:00–20:00.
 • Obsługa komputera, w tym programów MS Word, Excel i Outlook.
 • Znajomość SAP będzie dodatkową zaletą, ale nie jest wymagana.

Co mamy do zaoferowania

W zamian oferujemy wyjątkowy pakiet świadczeń dodatkowych i rozwój kariery, konkurencyjne względem innych firm globalnych. Zapewniamy zdrową równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym oraz wzbogacającą i satysfakcjonującą długoterminową karierę.

RS Components

RS Components jest marką handlową Electrocomponents plc, światowego lidera usług wysokiej jakości w zakresie dystrybucji produktów elektronicznych i konserwacyjnych. Electrocomponents zatrudnia aktualnie około 6 000 pracowników na całym świecie. Dzięki działalności w 32 krajach i 17 magazynom Grupa obsługuje 1,6 miliona klientów na całym świecie i dostarcza 550 000 produktów – od półprzewodników i optoelektroniki do elektronarzędzi i odzieży ochronnej. Portfolio produktów i usług jest odzwierciedleniem całego cyklu życia produktów od badań i rozwoju przez wstępną produkcję aż do konserwacji i naprawy. Grupa wysyła ponad 46 000 paczek tego samego dnia, w którym otrzymano zamówienie.

Jednak najważniejszym elementem są nasi pracownicy — potrzebujemy ludzi, którzy cechują się silną wiarą i zaangażowaniem w usługi, którzy są dumni z firmy oraz wierzą w nią i którzy przede wszystkim są elastyczni oraz zaangażowani.

W zamian oferujemy pozytywną i pełną wsparcia kulturę, która sprawia, że razem możemy pomóc naszym klientom czynić wielkie rzeczy.

Jak ubiegać się o stanowisko

Aby ubiegać się o tę posadę należy uzyskać ustne pozwolenie swojego kierownika oraz być świadomym obowiązującej polityki rekrutacyjnej przed złożeniem aplikacji.

Więcej informacji i pełny opis stanowiska można uzyskać, kontaktując się z Andreą Hayes z Działu rekrutacji pod numerem telefonu +44 (0) 7966 612485. Można także aplikować ONLINE i przesłać swoje CV W JĘZ.

Prosimy postępować zgodnie z instrukcjami online. W razie jakichkolwiek trudności prosimy skontaktować się z pracownikiem Działu rekrutacji.


Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  pracownik ds. obsługi klienta z j. węgierskim Robstal 0 963 23-06-2021, 17:13
Ostatni post: Robstal
  Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością języka węgierskiego Portwest 0 903 27-05-2021, 13:58
Ostatni post: Portwest
  przedstawiciel z językiem węgierskim Robstal 1 1,495 06-08-2020, 18:00
Ostatni post: Sztasek
  Customer Service Specialist - jęz. angielski i węgierski [Warszawa] 07.2020 - 08.2020 jan.mackiewicz 0 950 29-07-2020, 11:16
Ostatni post: jan.mackiewicz
  Customer Service Specialist - jęz. angielski i węgierski [Warszawa] jan.mackiewicz 0 1,152 12-02-2020, 15:34
Ostatni post: jan.mackiewiczUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości