Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg
"Érik a szőlő, hajlik a vessző ... Dojrzewją winigrona, uginają się gałązki" 
Uśmiech to popularna przyśpiewka ludowa, można jej posłuchać jadąc po nowej drodze nr.37 na trasie pomiędzy Gesztely a Szerencs
Odpowiedz
Droga nr.37 pomiędzy Gesztely i Szerencs otwarta, trwają jedynie ostatnie prace porządkowe i na tych odcinkach jest zwężenie.
Nadal trwa remont drogi wojewódzkiej nr.3838 - to skrót dla jadących od Sátoraljaújhely do miasteczka Tokaj. Utrudnienia są w obu kierunkach. Prace remontowe potrwaja do przyszłego tygodnia. 
Tankowanie: na Shell`u zabrakło benzyny E5  !  ... była E10 z informacją, że można zatankować tylko 30 litrów.
Cena rynkowa benzyny E10 = 653,90 Ft/l

Najnowsze wieści, źródło: index.hu
Piacra lépett Magyarországon az Orlen-csoport, összesen 143 hazai töltőállomást vesz át – közölte az Orlen csütörtökön.
Grupa Orlen weszła na rynek węgierski przejmując łącznie 143 stacji paliw - poinformował w czwartek Orlen.

Több száz benzinkutat vásárolt a Mol Lengyelországban. Így a cégnek több töltőállomása lett Lengyelországban, mint Magyarországon.
MOL kupił ponad sto stacji benzynowych w Polsce. Tym samym firma posiada w Polsce więcej stacji paliw niż na Węgrzech.
Odpowiedz
Rano jechalem droga 82 z Veszprém do M1 wjazd przy Győr
Jedyna stacja z dostepna benzyna byla w Zirc, taka kolorowa Oil
Osobliwe ale sprzedawali bez limitow
Info via CB, nie stawalem na kazdej stacji Oczko

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
Rzuciłem okiem (w guglach) na trasę opisaną przez @ex-komar, kliknąłem "stacje paliw" i ukazły mi się stacje 
ORLEN Magyarország
Szeroki uśmiech
Dzieje się...
Odpowiedz
(05-12-2022, 8:50)Slavekk napisał(a): Rzuciłem okiem (w guglach) na trasę opisaną przez @ex-komar, kliknąłem "stacje paliw" i ukazły mi się stacje 
ORLEN Magyarország ...

mapa stacji ORLEN na Węgrzrch > https://orlen.hu/toltoallomasaink/
Odpowiedz
Flaga węgierska  Koniec taniego tankowania ... kierowcy pojazdów z "tablicami węgierskimi" płącą za paliwo w cenie rynkowej.
Nowe ceny obowiązują od wczoraj, od godz 23.oo  !
benzyna E10 - 641 Ft/l
olej napędowy B10 - 699 Ft/l

Wczorajsze średnie kursy walut MNB:
1 EUR - 414,34 Ft
1 PLN - 88,15 Ft
Odpowiedz
^^^ Czyli MOL osiągnął swój cel.  Szeroki uśmiech
A to mu się rafineria zepsuła, a to przestał niektórym dostarczac paliwa...
Wreszcie Orban zrozumiał aluzje...
No i Orlenowi lżej.
Odpowiedz
W komitacie Veszprém tylko kilka naiwiekszych stacji ma benzyne
Siwy dym

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
Cały PRL  to ceny regulowane. Kto żył to pamięta efekt tego pomysłu na półkach sklepowych.  U nas podobny eksperyment zrobiono z węglem podobny wynik. Niestety tam gdzie "państwo" wciska swoje paluszki tam wcześniej czy później będzie d....
Odpowiedz
W okolicy odwiedziłem stacje paliwowe "Lukoil", jest informacja że od kilku dystrybutory nieczynne. 
Mówi się, że te stacje paliwowe "przejął" ORLEN. W chwili obecnej brak paliw, można tylko "dmuchnąć w oponkę".
Nie mam dostępu do strony https://www.lukoil.hu ...mam automatyczne przekierowanie na https://orlen.hu/.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 435 492,797 07-04-2024, 8:44
Ostatni post: Waldek
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 601 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 96,624 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 1,002 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,304 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości