Restauracja - Miskolc
#1
WITAM zna ktos jakas dobra restuaracje w miescie Miskolc ?
Odpowiedz
#2
Jadałem w restauracji Bastya, vis-a-vis wejścia do kąpieliska Tapolca, trzeba przejść 200 metrów przez cały skwer. Jednak po sezonie jest ona redukowana do trzech stolików w piwnicy - znikają sale i otwarty taras, tak, że robi mizerne wrażenie (za to jest wifi Oczko ). Raz coś zamawialiśmy na głównym dreptaku wzdłuż linii tramwajowej - i tam na pewno trzeba najpierw szukać, coś się znajdzie.
Odpowiedz
#3
moze sam z zonka cos znajde w centrum jakims rynku w Miskolc Oczko #eplus a jezeli nawet zdecyduje sie na wycieczke w głąb miasta jka jest z parkingami platne bezplatne ?
Odpowiedz
#4
W tygodniu w centrum chyba do 18-tej są płatne, w soboty zdaje się do 13-tej. Jeszcze nie korzystałem z parkomatów, więc nawet nie wiem, jak to paskudztwo obsługiwać. Jakieś 10 lat temu były karty kupowane w kioskach, jedna jeszcze gdzieś mi została.
W Miskolcu chyba nie ma typowego rynku, jest plac targowy i jest plac przed kościołem - Hosok tere, na tym placu jest parking podziemny, ale niestety i z niego nie korzystałem. Restauracja jest na pewno w okolicy Varoshaz ter, w zachodniej części Szechenyi Istvan utca (tego deptaku, zasadniczo niedostępnego dla samochodów).
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Miskolc Ribizli 25 27,554 02-07-2022, 7:37
Ostatni post: Ferdziu1992Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości