Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech
#41
tak, na poludniu budapestu na m0 wykopaliska i konca nie widac
przed podroza wrzuc mapy google i wlacz informacje traffic
bedziesz mial podglad jak faktycznie wyglada sytuacja

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
#42
Jak tam sytuacja na M0 z remontami, chodzi mi głównie o odcinek od M3 do M7
Odpowiedz
#43
(07-06-2021, 22:00)wojti76 napisał(a): Jak tam sytuacja na M0 z remontami, chodzi mi głównie o odcinek od M3 do M7

? ... jedziesz od Miskolc, czy od Parassapuszta ... ?

Typowych robót drogowych na całym odcinku M0 nie ma.
Natomiast trwają prace związane z budową węzła łączącego miejscowość Maglód z obwodnicą M0 i ze względu na ograniczenia prędkości w obu kierunkach jedzie się wolniej, w szczycie tworzą się korki.
Odpowiedz
#44
(08-06-2021, 7:41)Sztasek napisał(a):
(07-06-2021, 22:00)wojti76 napisał(a): Jak tam sytuacja na M0 z remontami, chodzi mi głównie o odcinek od M3 do M7

? ... jedziesz od Miskolc, czy od Parassapuszta ... ?

Typowych robót drogowych na całym odcinku M0 nie ma.
Natomiast trwają prace związane z budową węzła łączącego miejscowość Maglód z obwodnicą M0 i ze względu na ograniczenia prędkości w obu kierunkach jedzie się wolniej, w szczycie tworzą się korki.
Jadę M3 od Miszkolca
Odpowiedz
#45
(08-06-2021, 15:46)wojti76 napisał(a): Jadę M3 od Miszkolca
Jadąc po M3 od Miskolc i kierując się na autostradę M7 nie musisz dojeżdżać do obwodnicy M0  ! 
Na węźle "Gödöllő" odbijasz w prawo w kierunku autostrady M31/M0, kierunek Austria, Słowenia, Chorwacja... trasa dobrze oznakowana tablicami + oznakowanie na jezdni. Jak zjedziesz na M31, pojawią się dodatkowo pomarańczowe tablice tranzytowe. Węzeł M31/M0 - pomimo przejrzystości - wprowadza mnie w zakłopotanie, bo na pierwszej tablicy informacyjnej i kolejnych nie ma oznakowania autostrad M1, M6, M7, ale jedzie się po M0 ... oznakowanie M7 pojawi się trochę później.
Odpowiedz
#46
A jak wygląda budowa M3 od granicy ze Słowacją do Miszkolca?
Kiedy koniec??
Odpowiedz
#47
^^^Dobre pytanie,sam po trzech latach przerwy będę robił tą trasę,ale z tego co wiem to ciągle grzebią się tam nie miłosiernie. Nie wiem czy w tym roku zamierzają oddać tą trasę,byłbym mile zaskoczony gdyby tak Oczko
Odpowiedz
#48
W sobotę montowali znaki informacyjne tu i ówdzie, prace postępują, nie wiem kiedy ma być oddana do użytku, ale patrząc na polskie osiągnięcia w tym zakresie to tam wg mnie wygląda to naprawdę nieźle.
Odpowiedz
#49
(08-06-2021, 22:01)Cz@rek napisał(a): ^^^Dobre pytanie,sam po trzech latach przerwy będę robił tą trasę,ale z tego co wiem to ciągle grzebią się tam nie miłosiernie. Nie wiem czy w tym roku zamierzają oddać tą trasę,byłbym mile zaskoczony gdyby tak Oczko

Oddanie dla ruchu odcinka M30 Tornyosnémeti-Miskolc pod koniec tego roku.
Odpowiedz
#50
Dzięki za info,czyli w tym sezonie i tak się nie przyda Oczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,321,844 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  GPR - Generalny Pomiar Ruchu Slavekk 1 432 11-12-2023, 14:05
Ostatni post: Waldek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,182 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 931 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Nowe ograniczenia stacjach Shella Waldek 0 838 27-11-2022, 17:47
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości