Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech
#71
Macie podsłuch w samochodzie. Ten unijny system automatycznego powiadamiania o wypadku SOS? A może tylko zawirusowane smartfony? Uśmiech

Zamknięcie trasy tranzytowej na Słowacji:

Do 31 sierpnia Krajowa Agencja Autostrad Słowacji zamknęła autostradę D 3 prowadzącą do Polski.

https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news...Id,5410264

Jak późną niedzielą jechałem przez S-ujhely, to stał taki wąsaty koleś przy tej białej balustradzie po prawej stronie, ale tylko popatrzył na mnie z daleka. Pewnie już od kolegów wiedział, że jadę do Zemplińskiej Szirawy. Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech

[Obrazek: 1cad664cf093d088.png]
Odpowiedz
#72
(10-08-2021, 8:14)eplus napisał(a): Macie podsłuch w samochodzie. Ten unijny system automatycznego powiadamiania o wypadku SOS? A może tylko zawirusowane smartfony? Uśmiech

Zamknięcie trasy tranzytowej na Słowacji:

Do 31 sierpnia Krajowa Agencja Autostrad Słowacji zamknęła autostradę D 3 prowadzącą do Polski.

https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news...Id,5410264

Jak późną niedzielą jechałem przez S-ujhely, to stał taki wąsaty koleś przy tej białej balustradzie po prawej stronie, ale tylko popatrzył na mnie z daleka. Pewnie już od kolegów wiedział, że jadę do Zemplińskiej Szirawy. Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech

[Obrazek: 1cad664cf093d088.png]

Oczko Czyli udany weekend na Węgrzech.
Odpowiedz
#73
Hej, od lat jeździłem do trasą do Sóstógyógyfürdő przez Tokaj. (granica ze Słowacją w Sátoraljaújhely) Z uwagi na obecne utrudniania ruchu w Tokaju, chciałbym zmienić trasę i stąd pytanie:
Czy ktoś może jechał z Sátoraljaújhely na Pácin (droga 381), potem przez Tiszakanyár, Dombrád, Kemecse ?
Zrobili tam może remonty dróg ostatnio? Bo w Google SV trochę słabo to wygląda.
Odpowiedz
#74
Z S-ujhely na Pacin droga chyba nie jest nadzwyczajna, ale dalej bym leciał na Cigand i żółtą trasą, chyba, że chcesz podziwiać wiejskie krajobrazy.
Odpowiedz
#75
Chyba wyremontowali ten odcinek: https://frissmedia.hu/hir/a-megyei-kozut...lakja/9613

2017
Projekt neve:
Kékcse belterület és Kékcse Kisvárda közötti külterületi úszakasz felújítása
381. sz. Sátoraljaújhely-Pácin-Cigánd-Kisvárda II. rendű főút 40+889-47+235 km szelvények közötti szakasz felújítása
Odpowiedz
#76
Informacja dla jeżdżących drogą nr 37 z Satoraljaujhely pod Miskolc. Cała trasa od skrzyżowania na Tarcal do starej dwupasmówki przed Miskolcem jest w przebudowie. Od okolic Tokaju aż pod Miskolc będzie to dwujezdniowa trasa szybkiego ruchu. Jadąc od Miskolca  w Szerencs zaczyna się objazd przez Mezozombor. 
Można sobie pojeździć " na rondzie w lewo" z marszu  Szeroki uśmiech  .
Odpowiedz
#77
(06-06-2022, 20:31)oldman58 napisał(a): Informacja dla jeżdżących drogą nr 37 z Satoraljaujhely pod Miskolc. Cała trasa od skrzyżowania na Tarcal do starej dwupasmówki przed Miskolcem jest w przebudowie. Od okolic Tokaju aż pod Miskolc będzie to dwujezdniowa trasa szybkiego ruchu. Jadąc od Miskolca  w Szerencs zaczyna się objazd przez Mezozombor. 
Można sobie pojeździć " na rondzie w lewo" z marszu  Szeroki uśmiech  
Jak wygląda ta  trasa od granicy  do skrętu na Tokaj, też są remonty  Zdziwiony
Odpowiedz
#78
Jak napisałem wyżej - roboty zaczynają się za skrzyżowaniem (nowym rondem) w kierunku Tarcal. Tam zaczyna się jeden kierunek ruchu, w drugą stronę jest objazd przez Mezozombor ( mapy google o wszystkim wiedzą ). Od granicy do Tokaju  jest po staremu, ale z poprawioną nawierzchnią. Zdarzają się tylko prace przy zatoczkach autobusowych.
Odpowiedz
#79
Z południowo-wschodniej Polski dalej korzystniej jechać przez Radoszyce-Medzilaborce w kierunku Sarospatak? W wakacje czas odwiedzić Węgry.
Odpowiedz
#80
(09-06-2022, 10:43)Wojtas81 napisał(a): Z południowo-wschodniej Polski dalej korzystniej jechać przez Radoszyce-Medzilaborce w kierunku Sarospatak? W wakacje czas odwiedzić Węgry.
Wszystko zależy skąd startujesz jak z Komańczy to tak jak z Krosna to już nie
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,321,785 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  GPR - Generalny Pomiar Ruchu Slavekk 1 432 11-12-2023, 14:05
Ostatni post: Waldek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,175 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 931 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Nowe ograniczenia stacjach Shella Waldek 0 837 27-11-2022, 17:47
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości