Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech
#81
(09-06-2022, 19:17)wojti76 napisał(a):
(09-06-2022, 10:43)Wojtas81 napisał(a): Z południowo-wschodniej Polski dalej korzystniej jechać przez Radoszyce-Medzilaborce w kierunku Sarospatak? W wakacje czas odwiedzić Węgry.
Wszystko zależy skąd startujesz jak z Komańczy to tak jak z Krosna to już nie
Dzięki. Startuję z Przemyśla i obie trasy wchodzą w grę.
Odpowiedz
#82
Wczoraj był jakiś strajk włoski na przejściu Rumunia-Węgry, prawdopodobnie Mateszalka albo okolice. Trzy godziny czekania. Wiadomość z drugiej ręki.
Odpowiedz
#83
Od Sátoraljaújhely do Bogacs jak najlepiej jechać? Teraz jakieś tam remonty są i się korkuje?
Odpowiedz
#84
rustin patrz post nr 76.
Odpowiedz
#85
(04-07-2022, 9:17)oldman58 napisał(a): rustin patrz post nr 76.
Czyli ten odcinek jest cały w przebudowie? https://goo.gl/maps/r4B19vA562ESeEr99 google jakoś specjalnie o tym nie informuje. Jak najlepiej sie w takim razie przedostać od Sátoraljaújhely? bo przez Słowację planowałem jechać spokojne przez Stropkov-Trebisov
Odpowiedz
#86
Nie cały jest w przebudowie. O ile pamiętam to do miejscowości Gesztely (dalej już jest dwupasmówka). A tak przy okazji - widoczne na mapach google żółte lub czerwone odcinki to miejsca zwolnienia lub korki. Nie mam wiedzy jak droga wygląda teraz, ale mnie się jechało przyzwoicie. Z resztą to jest jedyna słuszna droga z Sato@#$%^& do Miszkolca  Uśmiech .
Odpowiedz
#87
(04-07-2022, 9:57)oldman58 napisał(a): Nie cały jest w przebudowie. O ile pamiętam to do miejscowości Gesztely (dalej już jest dwupasmówka). A tak przy okazji - widoczne na mapach google żółte lub czerwone odcinki to miejsca zwolnienia lub korki. Nie mam wiedzy jak droga wygląda teraz, ale mnie się jechało przyzwoicie. Z resztą to jest jedyna słuszna droga z Sato@#$%^& do Miszkolca  Uśmiech .
A kiedy jechałeś ostatnio tą trasą? Faktycznie dużo dróg jest robionych na tym odcinku?
Odpowiedz
#88
Wygląda na to, że Słowacy chyba coś zaczęli robić z obwodnicą Koszyc, przy zjeździe z autostrady widać jakieś roboty i równanie ziemi.
Odpowiedz
#89
Mam pytanie, czy remont drogi w Tokaju i okolicy już jest zakończony? Może ktoś jechał ostatnio?
Odpowiedz
#90
Budowa dwupasmowej S-ki (część drogi nr 37) nie jest jeszcze zakończona. Trwają prace wykończeniowe przy instalacji barier ochronnych. Ruch odbywa się dwukierunkowo jedną jezdnią.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,321,646 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  GPR - Generalny Pomiar Ruchu Slavekk 1 432 11-12-2023, 14:05
Ostatni post: Waldek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,156 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 931 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Nowe ograniczenia stacjach Shella Waldek 0 837 27-11-2022, 17:47
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości