Sárvár
#21
W przyszłym roku planujemy północny Balaton. Tam też jest aquapark. annagora.com/hu/ tylko miejsca trzeba rezerwować w lutym. Polecam nocleg.pl
Odpowiedz
#22
czy możecie polecić jakieś noclegi w Sarvar? dla rodziny 4-osobowej (2+2), blisko basenów, z aneksem kuchennym.
Odpowiedz
#23
tam mieszkaliśmy. Mogę polecić - Parking na podwórzu. wjeżdża się przez bramę opuszczaną (każdy ma pilota do bramy) i samochód nawet nie musi być zamykany. Klima w pokoju. Dwa malutkie pokoiki (2 dorosłych i dwoje dzieci) i przedpokój z aneksem kuchennym. 300 metrów do aquaparku. 30 metrów do sklepów spożywczych typu Lidl, coś miejscowego i warzywniak (tam co rano kupowałem pół arbuza - arbuz do lodówki i po powrocie jak znalazł). Żona marudziła, ze mało szaf ale mi to nie przeszkadzało. Na podwórku mały plac zabaw i miejsce na kociołek/ognisko. Koniecznie odwiedźcie SUMEG, i zamek na szczycie. Super atrakcja. Właściciel zna niemiecki.

https://nocleg.pl/eman-apartmanok-sarvar...rovision=1

zamawialiśmy kilka razy przez ten portal i nigdy się nie zawiodłem.
UWAGA!!! Aquapark ma darmowe leżaki. Co rano leżą w takich stertach. Kto przyjdzie po 10 ten ma małą szanse na leżak.
Odpowiedz
#24
Jadę jutro do aquaparku w Sarvar. Czy tam można coś zjeść w normalnych cenach, czy raczej zabrać bułek do plecaka i jeść suchy prowiant? Zjeżdżalnie są w cenie biletu czy trzeba coś dopłacać?
Odpowiedz
#25
W cenie biletu zjeżdżalnie i leżaki. Jedzenie w cenach takich, jak na słowackich kąpieliskach. Fajny basen z falami.
ALE: słowacki Velky Meder, Dunajska Streda czy Sturovo też mają swój urok i trudno z któregoś z nich wybrać ten najlepszy. Nie ma jakiejś szczególnej różnicy w jakości, cenach czy innych parametrach. Oczywiście każdy z nich jest na swój sposób inny, ale trudno mi wskazać ten, na którym najlepiej spędziłem czas.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sarvar sumarka1 0 419 25-07-2023, 21:39
Ostatni post: sumarka1
  Sarvar czy Zalakaros (z małymi dziećmi)? anissa 1 2,980 24-07-2017, 10:26
Ostatni post: jolanta631
  Sarvar czy Lipot? a może jeszcze coś innego? AgaOpi 6 6,724 06-07-2017, 16:09
Ostatni post: AgaOpi



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości