Sóstófürdő - Nyiregyhaza
#91
(15-07-2013, 16:15)kondziopl3 napisał(a): a czy ta trasa jest na pewno bezpłatna ? bo wujek google mówi że przejeżdżam przez płatne odcinki ?

I powiedzicie mi czy na tej trasie są jakieś winnice ? takie gdzie można kupić wino od farmera ?

Trasa dla samochodów osobowych jest bezpłatna tydzień temu jechałem nią może wujek google ma na myśli samochody ciężarowe Uśmiech Winko tez kupisz bez problemu bo będziesz przejeżdżał przez Tokaj a tam nie brakuje winnic
Odpowiedz
#92
Gdybyś jednak nie znalazł winnicy, albo jechał nocą, albo wątpił w swoje zdolności degustacyjne, albo potrzebował na prezent wina oryginalnie zamkniętego i z etykietą, to pierwsza i ostatnia szansa jest kilometr od granicy słowackiej w Tesco Satoraljaujhely - oczywiście na prezent nie kupuj przypadkiem wina z etykietką "TESCO - najniższe ceny". Mapka poglądowa:
Odpowiedz
#93
włąśnie poczytałem o Tokaju, tylko jakie wino wybrać, jedni mówią że można już kupić za1000F 1.5l, ale z drugiej strony interesowało by nie wino średniej jakości czerwone wytrawne i półwytrane (serce), jakich nazw szukać ?
Odpowiedz
#94
W Tokaju pija się wina białe i brązowe(aszu i samorodni) z czerwonymi jest trudno.Za 1000 ft 1,5 l to można kupić coś takiego sobie,chyba że trafisz do winiarza,a nie do sklepu.Przyzwoity furmint,harslevelyu czy sargomuskately w granicach 1500-3000 ft za butelkę.Aszu to juz dużo więcej,oczywiście zależy ilu puttonowy.Najlepiej pytać na miejscu.
Odpowiedz
#95
ja kupowalem prosto z winnicy jest ich dużo przy drodze ceny to 400 f lub 600f za 1 litr w plastikowej butelce
Odpowiedz
#96
Fajne ceny tylko nie wiem o jakich win piszesz.Osobiście jestem za furmintem i sargamuskately.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#97
Witam serdecznie!
Wybieram się z rodziną na urlop w terminie 17-25.08.13r. (10 osób) i mam prośbę może ktoś ma namiary na jakieś niedrogie kwatery (najlepiej jakby dogadał się w języku polskim lub angielskim). Z góry dziękujęUśmiech
Odpowiedz
#98
no właśnie 600F za litr to taniutko tylko jak z jakością tego wina ? Szeroki uśmiech


tutaj kwatery, wystarczyło przejrzeć stronę wcześniej http://www.igricecamping.hu/index_pl.html
Odpowiedz
#99
(17-07-2013, 12:24)Dobsta napisał(a): Witam serdecznie!
Wybieram się z rodziną na urlop w terminie 17-25.08.13r. (10 osób) i mam prośbę może ktoś ma namiary na jakieś niedrogie kwatery (najlepiej jakby dogadał się w języku polskim lub angielskim). Z góry dziękujęUśmiech

Witam.

Wpisz stronę noclegguru.pl Jest to węgierska strona po polsku.Bardzo sprawnie można dowiedzieć się o noclegach,dostępność,cena,wybór miejscowości z ofertami jest duży.Polecam.Przy wyborze miejsca pobytu proszę sprawdzić jakie atrakcje znajdziemy na miejscu,sprawdzić ceny wstępu na kąpieliska.W wielu miejscowościach ceny wstępu są podzielone na baseny lecznicze i sportowe,a resztę atrakcji wodnych.Pozdrowienia
Odpowiedz
Dzięki wielkieUśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,749 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 1 1,978 28-04-2021, 13:37
Ostatni post: maj0nez
Wink Jaka alternatywa dla Nyiregyhaza? Damiano88 16 7,664 10-06-2019, 18:30
Ostatni post: Damiano88
  Wyjazd do Nyíregyháza jakali1986 6 3,982 02-08-2018, 11:58
Ostatni post: maj0nez
  Nyiregyhaza czy Eger? viktoria77 1 9,019 15-06-2014, 8:14
Ostatni post: wojti76



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości