Sóstófürdő - Nyiregyhaza
#31
a orientujecie sie moze czy w polowie sierpnia jest tam duzo ludzi?czy znajedziemy cos jadac w ciemno bez rezerwacji?
Odpowiedz
#32
(04-08-2012, 18:33)Agnieszka napisał(a): a orientujecie sie moze czy w polowie sierpnia jest tam duzo ludzi?czy znajedziemy cos jadac w ciemno bez rezerwacji?

Być może ktoś był w połowie sierpnia i napisze jak było w ub. roku.
Teoretycznie, to już będzie trochę końcówka sezonu, więc powinno być łatwiej.
Jednak doświadczenia z tego roku - Italodisco i moje - wskazują, że sytuacja jest zmienna i zapewne zależy w dużym stopniu od pogody.
Ja nie boję się jechać "w ciemno", ale jak nie znalazłbym noclegu w jednym mieście mogę się przemiescić do innego (tak właśnie było w tym roku), natomiast jeśli Tobie zależy konkretnie na Nyi (Sosto) i jeszcze masz na przykład małe dzieci, to lepiej coś "zaklepać". [/b]
Odpowiedz
#33
Bardzo proszę o podpowiedź czy na basenach w Sostofurdo można płacić kartą płatniczą ?
Odpowiedz
#34
Dziekuje bardzo za odppowiedz, nie nie mam jeszcze dzieci wiec pewnie wybiore sie w ciemnoSzeroki uśmiechdzieki wielkie
Odpowiedz
#35
Te baseny to wielka klasa -mam do nich słabość jeszcze ze skromniejszych czasów (2008-2010). Teraz sporo rozbudowano, połączono z częścią krytą ( 2200 HUF, czyli ok. 33zł to naprawdę niedużo za cały dzień). Byłem tam w 2012 trzy razy - 2 w dni robocze - Polacy byli zdecydowanie najliczniejszą grupą obcokrajowców, ale w sobotę Słowacy wzięli odwet: dodgy: Wygląda na to, że baseny w Sostogyogyfurdo będą miały największy wzrost zainteresowania - jak na razie, nie ujmuje im to uroku. Jedyny minus dla mnie to oferta pool baru - ceny są najwyższe, to zrozumiałe - te wszystkie drinki, cinciny, martini itd to zupełnie nie moja bajka, jest też cudowne Unicum, ale w innych punktach znacznie tańsze.
Odpowiedz
#36
(06-08-2012, 16:36)gorpaw napisał(a): Bardzo proszę o podpowiedź czy na basenach w Sostofurdo można płacić kartą płatniczą ?

Na stronie piszą tylko o czekach wypoczynkowych i karcie SZÉP OTP.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#37
Witajcie
Powtarzam pytanie czy można płacić kartą za wejście i usługi na basenie w Niger?
Odpowiedz
#38
Witam

Tak można płacić kartą za wejście na basen. Jednakże polecam wybrać sobie trochę FT przy drugim wejściu od strony AQUAPARKU (krytego basenu). Na ścianie po lewej przy wejściu jest BANKOMAT. Można również przejść przez basen otwarty i poprosić na kasach o wyjście do bankomatu. Nie zawsze uda się dogadać z paniami .... ale zawsze można spróbować.
Z tego co bywam w Sosto na basenach w większości "jadłodajni" trzeba płacić gotówką.

pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku
Odpowiedz
#39
Czy kamping z bungalowami jest na terenie kąpieliska?
Ewentualnie czy dla zakwaterowanych na kempingu są zniżkowe wejściówki?
Uśmiech
Odpowiedz
#40
W Sostofurdo korzystałem w 2009 i 2010 z campingu przy h0telu Sosto - naprzeciw kąpielisk (po drugiej stronie ulicy, przy bramie stoi kucharz - kukła). Rezerwacja telefonicznie po angielsku, zdaje się, że email też im czasem działa. Oczko  W h0telu i na campingu jest WiFi, więc nie będziecie odcięci od Forum.

[Obrazek: 449d6b767d6064bc.jpg]

Dojście na baseny - 200...300m w klapkach po chodniku. Ceny n0clegów śmieszne za namiot, niskie za bungalow i takie sobie za pokój ze śniadaniem. Osób nie liczą, więc w d0mku 4-osobowym można się zmieścić w 5 bez jakichś dopłat, przynajmniej takie mam doświadczenia. Jednak za pierwszym razem opłaciłem też namiot, żeby się nikt nie czepiał o dodatkowe osoby, ale dzieciom nawet się nie chciało go rozstawić, wszyscy spali w d0mku.

[Obrazek: 54ea4176afb9734b.jpg]

Kąpanie w łaźniach ogólnych campingu, a kuchni polowej chyba tam nie ma wcale (po co konkurencja dla h0telowej restauracji? Oczko ). My jedliśmy suchy prowiant+to, co się udało na grillu+na mieście.
Jednak nic mi nie wiadomo, żeby ten camping miał jakąś umowę z kąpieliskiem, płaciłem normalnie za wstęp na baseny.
Na samych basenach chyba wtedy nie było żadnego koczowiska.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,650 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 1 1,942 28-04-2021, 13:37
Ostatni post: maj0nez
Wink Jaka alternatywa dla Nyiregyhaza? Damiano88 16 7,508 10-06-2019, 18:30
Ostatni post: Damiano88
  Wyjazd do Nyíregyháza jakali1986 6 3,906 02-08-2018, 11:58
Ostatni post: maj0nez
  Nyiregyhaza czy Eger? viktoria77 1 8,984 15-06-2014, 8:14
Ostatni post: wojti76



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości