Samsung Galaxy S Plus
#1
Mam pytanie do użytkowników Forum:
- Czy ktoś z Was aktualnie używa smartfona Samsung Galaxy S Plus?

Dlaczego pytam... póki co nie zdradzę lecz dodam tylko, ze nie jest to w moim interesie a wręcz przeciwnie, czyli w interesie potencjalnego użytkownika !
Odpowiedz
#2
Bardzo uprzejmie chciałbym poinformować, że ja niestety nie używam. Gdyby chodziło o bez plus (czyli 9000), to wtedy tak.
Odpowiedz
#3
Wymiary się chyba niestety różnią ale bateria taka sama, jak mi sie wydaje... poczekam jeszcze na ewentualne posty a potem zdradzę, w czym rzecz...
Odpowiedz
#4
(16-03-2013, 22:50)mordimer napisał(a): (...)... poczekam jeszcze na ewentualne posty a potem zdradzę, w czym rzecz...

Tak wygląda prawidłowe reżyserowanie kryminału (oczywiście myślę o filmie). Wszystko w swojej kolejności.
Odpowiedz
#5
Szeroki uśmiech

Kapitan Sowa nigdy przedwcześnie nie zdradzał, jak zamierza dopaść złoczyńcę... uuppss - znaczy się posiadacza Galaxy S Plus Język
Odpowiedz
#6
Pewnie baterie eksplodują? A może mają jakiś chip - pluskwę (chociaż raczej cały telefon to pluskwa)?
Ja niestety używam Siemensa na korbkę - wymienić mogłem już wiele razy, ale nie chciało mi się czytać instrukcji, zmieniam tylko baterie co dwa lata. Oczko

[Obrazek: 675px-Siemens_c25.jpg]

P.S. Gdzieś w 2014 przeszedł do historii, za często się wieszał.
Odpowiedz
#7
Naprawdę? Jeszcze działa? Prawdę powiedziawszy mój do czasu definitywnego padu baterii też działał i to działał fajnie. Mam go od 2000 roku. Mimo, że bez baterii i ładowarki ale szkoda mi go wyrzucać... jakiś sentyment czy coś?
Odpowiedz
#8
Ja bodaj w 2002 roku zanabyłem dla się i koleżanki mażonki po Nokii 3510i

[Obrazek: nokia3510i.jpg]

Używaliśmy ich bezawaryjnie /nie licząc baterii oczywista!/ aż do wiosny 2012... diabeł mnie podkusił do wymiany... Hausgestapo jakoś trafiło dobrze a ja wymyśliłem sobie właśnie tytułowego Galaxy S Plus... w efekcie owego afektu byłem zmuszony przez ostatnie 3 miesiące znów używać starej Nokii... Zły

C.D.N.....
Odpowiedz
#9
Mój jest z 1999 i nadal sprawny, choć ma już chyba 4. obudowę, 6. antenkę i 7. baterię. I dopiero drugą kartę SIM.
Odpowiedz
#10
No dobra - cisza w temacie więc ad rem...

Po półrocznym użytkowaniu telefon zaczął był się psuć... w sumie był w pięciu naprawach gwarancyjnych, raz za razem... po trzech serwis wynalazł w warunkach gwarancji kruczek i zamiast wymienić telefon na nowy, znów nieskutecznie go "naprawił"... wysłałem go więc do piątej naprawy, powiadamiając jednocześnie o całej sytuacji dział reklamacji Samsung Polska - jakie było moje zdziwienie, gdy bezczelny serwis odesłał mi telefon z czerwoną pieczątką w gwarancji USTERKI NIE WYKRYTO... Zły

Zagotowałem, wziąłem kamerkę, nagrałem filmików parę o tym, jak działa /a raczej nie działa!/ sprawny wg autoryzowanego serwisu telefon... i wysłałem do rąk własnych niedawno mianowanego, nowego prezesa Samsung Polska p.Daniela Chunga... i nagle rozwarły sie bramy niebios Język

W efekcie mój telefon trafił wprost do ośrodka badawczo-rozwojowego Samsunga a co stało się w serwisie, tego niestety - ku mej rozpaczy - nie wiem ale mam nadzieję, że na dźwięk mojego nazwiska ktoś jeszcze długi czas będzie się moczył Język

Tak czy inaczej, w ramach przeprosin otrzymałem w zamian sztandarowego Galaxy S3 i mnóstwo przeróżnych gadżetów, z których najbardziej ucieszył mnie 8-gigowy pendrive... opłaciło się więc trzy miesiące mej anielskiej cierpliwości Szeroki uśmiech

Tak więc zostałem z niepotrzebnymi mi już dwoma etui do S Plus /z czego jedno prawie nowe, skórzane, z naklejonym holderem na kartę pay-pass MasterCard/ oraz całkowicie sprawna, zapasowa bateria 1850 mAh... postanowiłem więc za koszt przesyłki wspomóc nimi potrzebujących, bo mnie się już nie przydadzą... moziba /jeśli chce/ moze otrzymać baterię, bo na niej widzę dedykację do I9000 a etui takze czekają na chętnych... oczekuję więc na PW - a to już koniec historii Uśmiech

p.s. ach zapomniałbym - to TEN serwis, jakby co... oczywiście serdecznie nie polecam!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości