Siófok
#71
Batthyany lajos 51 Siofok - nie ogłaszają się na żadnych stronach jest to starszy miłe małżeństwo byłem tam już kiedyś jest bardzo czysto oferują mieszkanie jeden pokój kuchnia łazienka i wc do tego dość spory taras.
Ceny nie znam jutro tam jadę więc się dowiem ale myślę że za 4 osoby to będzie koło 50 euro. Pani mówi po niemiecku nr tel. +3684311054 Julika. Dzisiaj z nią rozmawiałem czy ma od jutra wolne pokoje i kazała mi zadzwonić za godz. no i miała :-) ceny nie powiedziała mówiła że się dogadamy na miejscu ale ostatnio gdzieś 5 lat temu płaciłem za 4 osoby 40 euro za dzień więc myślę że nie będzie więcej jak 50 euro za dzien od 4 osób. Do darmowej plaży jest blisko i na deptak też nie daleko jakieś może 10 min. Siofok ogólnie bardzo fajna miejscowość i dla młodych i dla rodzin osobiście polecam.
Odpowiedz
#72
(23-07-2016, 10:00)sewer5 napisał(a): Batthyany lajos 51 Siofok - nie ogłaszają się na żadnych stronach jest to starszy miłe małżeństwo byłem tam już kiedyś jest bardzo czysto oferują mieszkanie jeden pokój kuchnia łazienka i wc do tego dość spory taras.
Ceny nie znam jutro tam jadę więc się dowiem ale myślę że za 4 osoby to będzie koło 50 euro. Pani mówi po niemiecku nr tel. +3684311054 Julika. Dzisiaj z nią rozmawiałem czy ma od jutra wolne pokoje i kazała mi zadzwonić za godz. no i miała :-) ceny nie powiedziała mówiła że się dogadamy na miejscu ale ostatnio gdzieś 5 lat temu płaciłem za 4 osoby 40 euro za dzień więc myślę że nie będzie więcej jak 50 euro za dzien od 4 osób. Do darmowej plaży jest blisko i na deptak też nie daleko jakieś może 10 min. Siofok ogólnie bardzo fajna miejscowość i dla młodych i dla rodzin osobiście polecam.
a zapytałbyśo termin na 29.07 do 05.08 dla dwojga?
Odpowiedz
#73
napisz poprawny nr tel. to jutro zapytam i napisze sms-a czy ma ten termin wolny ?? i ewentualnie wiek czy młodzi w średnim wieku czy starsi bo mi się wydaje że oni dlatego się nie ogłaszają bo wolą najpierw zobaczyć potencjalnych klientów zanim im coś wynajmą widocznie nie chcą mieć potencjalnie " uciążliwych klientów '' np młodzieży która pije a później rozrabia :-)
Odpowiedz
#74
690 018 678 dzwon o każdej porze późno chodzę spać ?
Odpowiedz
#75
690 018 678 dzwon o każdej porze późno chodzę spać ?
Odpowiedz
#76
Jestem właśnie w Siofok. Oczywiście jak zwykle przyjazd w ciemno i przyznam że nie było łatwo. To Nasz już siódmy wyjazd i zawsze w ciemno. Czy to Węgry czy Chorwacja. Jest Nas 5 osób dorosłych i 4 dzieci. Mamy domek z basenem i płacimy 150 ojro za dobę. Do plaży 10 minut, do lidla 5.

Bardzo bym prosił, ktoś zna okolice i ma jakieś doświadczenia o polecenie kilku miejsc.
Szukamy:
- Winnicy z dobrym regionalnym jedzeniem,
- Atrakcji dla dzieci: aqua parki, zoo, akwaria itp.
Odległość Nam nie straszna, jesteśmy mobilni i możemy podjachać. Byleby okolica Balqtonu Uśmiech Ktoś tu jaskinię w Tapolcai polecał. Z dziećmi 5-9 lat można się tam wybrać?
Z góry dziękuję za wszelakie podpowiedzi Uśmiech
Odpowiedz
#77
Batthyany lajos 51 Siofok - nie ogłaszają się na żadnych stronach jest to starszy miłe małżeństwo byłem tam już kiedyś jest bardzo czysto oferują mieszkanie jeden pokój kuchnia łazienka i wc do tego dość spory taras.
Ceny nie znam jutro tam jadę więc się dowiem ale myślę że za 4 osoby to będzie koło 50 euro. Pani mówi po niemiecku nr tel. +3684311054 Julika. Dzisiaj z nią rozmawiałem czy ma od jutra wolne pokoje i kazała mi zadzwonić za godz. no i miała :-) ceny nie powiedziała mówiła że się dogadamy na miejscu ale ostatnio gdzieś 5 lat temu płaciłem za 4 osoby 40 euro za dzień więc myślę że nie będzie więcej jak 50 euro za dzien od 4 osób. Do darmowej plaży jest blisko i na deptak też nie daleko jakieś może 10 min. Siofok ogólnie bardzo fajna miejscowość i dla młodych i dla rodzin osobiście polecam.


Ja też poproszę. Termin 22.08-27.08. Dla dwóch młodych osób. Tel. 728 643 992
Odpowiedz
#78
i jak tam kosa znalazłeś coś ??
ja właśnie wróciłem i co do terminów to trzeba dzwonić ale można jechać w ciemno poświęcić trochę czasu bo są wolne kwatery tylko trzeba pochodzić i pooglądać bo ceny są różne i standard też jest różny od fajnych czystych apartamentów do brzydkich i zaniedbanych i nie znaczy że tańszych co do atrakcji to w siofok jest basen i chyba mini zoo tylko nie wiem czy to jest w siofok czy obok w każdym razie na końcu deptaka ( od strony portu ) jest informacja z katalogami i mapą okolic warto tam podejść i zabrać mapę z katalogami tam wszystko jest opisane.
Ja byłem z dziećmi w wieku ok 10 i nie szukałem żadnych atrakcji tam jak jest pogoda to naprawdę jest co robić
Odpowiedz
#79
Czy mozecie podpowiedziec gdzie w Siofoku :

-znajde jakies winnice /lub budki z winem ?(np jak w Hajduszoboszlo) -w normalnej cenie, w Hajduszo bylo tanie i dobre
-czy sa jakies place zabaw dla dzieci ? - ogolnodostepne
-czy jest gdzies targ ze swierzymi warzywami/owocami ?

Bylem juz zeszlym sezonie. MIelismy codziennie po 40 C i z tego powodu zwiedzanie bylo dosc okrojone. W Hjaduszoboszlo wszystko bylo pod reka, latwo dostepne a w Siofoku tylko sklepy i bary/ lub ja nieznalazlem dlatego prosze o porade.
W tym roku jade ponownie, ale chce sie lepiej przygotowac.
Odpowiedz
#80
Witam noworocznie z Siófok! Uśmiech

Budki z winem pojawiają się w Siófok z okazji festiwali. Tak w sezonie po prostu wzdłuż całego brzegu funkcjonuje mnóstwo bufetów i barów, w których można się napić wina. Zachęcam do rezerwacji przez HelkaTours, wszystkim naszym Klientom przesyłamy miniprzewodnik po okolicy, m.in. ze wskazaniem sprawdzonych lokali.

W Siófok jest mnóstwo placów zabaw. Najbardziej lubiane są w Jókai parku.

Hala targowa jest przy Vámház utca.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Siófok - serki wiejskie :) lukis 3 1,978 21-06-2019, 11:37
Ostatni post: ex-komar
  Wino - Siófok, Balatonfüred SickBoy 1 3,833 06-08-2018, 15:27
Ostatni post: eplus
  noclegi najlepiej siofok nowdo 1 3,338 07-09-2017, 0:34
Ostatni post: OldMan
  Siofok restauracje z tradycyjną węgierską kuchnią Walter White 2 6,611 18-08-2017, 14:59
Ostatni post: bully
  E-PAPIEROSY SIOFOK michasse 4 6,163 14-08-2017, 10:59
Ostatni post: LK1



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości